Queen (2014) poster

Queen (2014)

Tags
Drama
Director
Country
India
Runtime
146 minutes
ufuk.krd asıl kızımızın düğünü olacak iken damadın kafasının karışması bütün işleri berbat etmiştir. asıl kızımız bu olayın üzerine kendine geldikten sonra her zaman gitmek istediği balayı gezisi olan ülkeler turuna tek başına çıkmaya karar verir. birbirinden farklı olaylar yaşayacak olan asıl kızımız değişim rüzgarları ile olayların da değiştiğini görecek daha farklı açılardan değerlendirmeler yapabilecek kendini keşfedecektir zevkle sürükleneceğiniz bir film.

bilgeytz profile photo
bilgeytz
çok güzel zevki sonu müthiş zaten ödüllü bir film :)
1
10 months ago
Feyzagul profile photo
Feyzagul
Çok güzeldi..
0
over 1 year ago
Aaisha profile photo
Aaisha
bir kadın bir erkeğin boyunduruğun altında kalmadan özgürce her şeyi yapabilir temalı bir filmdi. yüzümde hep bir gülümseme arada kahkahalarla izledim filmi.durgun başlangıcı bana: ' iki buçuk saat nasıl geçecek?' diye sordurdu ama hiç sıkılmadan keyifli bir şekilde tamamladım :) ve bu şarkısına bittiğimi söylemeden geçemeyeceğim https://www.youtube.com/watch?v=udra3Mfw2oo :)
5
over 1 year ago
hezarfen profile photo
hezarfen
sonunun daha romantik bitmesini beklesemde,iki buçuk saat nasıl geçti anlamadım çok zevkliydi,çok güzeldi..son zamanlarda izlediğim en iyi bollywood filmiydi..:)
0
2 years ago

Who liked Queen

Who wishlisted Queen

Shelves that Include Queen

Interesting content shared about Queen

^ Back to Top