R.I.P.D. (2013) poster

R.I.P.D. (2013)

Director
Country
USA
Runtime
96 minutes
SuaY Nick Walker henüz hayatını kaybetmiş bir polistir ve ölümünde sonra gittiği dünyada mesleğini devam ettirecek olmanın şokunu yaşamaktadır. 'Rest in Peace' isimli bir polis teşkilatına katılan Nick, Roy Pulsipher isimli yüzyıllar önce ölen bir ajanla çalışmak üzere görevlendirilir. İkili dünyadaki kötü ruhları kovalayıp onları cehenneme göndermek ve böylece dünyadaki kötülüğü yok etmek için mücadele edeceklerdir. Ancak Nick'in yaşayanların dünyasıyla olan sorunları henüz bitmemiştir. Ölmüş olduğunu ve eşinden sonsuza dek ayrılmış olduğu gerçeğini kabullenemeyen Nick, kendi katilini bulmaya çalışacaktır.

yazcsefa profile photo
yazcsefa
Biraz kafa boşaltmak ve eğlenceli vakit geçirmek için birebir. Bu filmi izlemeden önce yapılacak en büyük hata beklentilerle başına geçmek olacaktır. Bir de tabi ki mantıklı bir şeyler beklenmek. Size tavsiyem uçuk, komik ve farklı bir şeyler izleme modunuzdaysanız geçin karşısına.
2
10 months ago
melezx profile photo
melezx
sınıfında çekilen filmlerden en iyisi ...
0
12 months ago
alicancam profile photo
alicancam
Orta şekerli tatlı bir film.
0
almost 2 years ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
İzledim ve sildim. Boş vaktiniz çoksa ve de yapacak hiç bir şeyde bulamıyorsanız bence biraz daha düşünün, fonda da bu film oynasın ara ara baksanız filmi anlamak için yeterli.
1
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
fragmanını izlediğimde bu filmi izlicem demiştim..değişik bir konusu var.ölümsüz polis olarak görevini yapıyorsun.tanıdıklarınla bağlantı kuramıyorsun.film güzel.arşivimde yerini hemen aldı
0
over 2 years ago
dai profile photo
dai
böyle bir saçmalık yok. hem cennet cehennem teması işlenecek hem de ölüleri kendi ruhlar savaşında hiç olmamışçasına yok edeceksin. bak bak saçmalığa bak. şu filme sinir olduğum kadar müzikallere olmadım.
0
over 2 years ago

Who liked R.I.P.D.

Who wishlisted R.I.P.D.

Shelves that Include R.I.P.D.

Interesting content shared about R.I.P.D.

^ Back to Top