Rab Ne Bana Di Jodi (2008) poster

Rab Ne Bana Di Jodi (2008)

Director
Country
India
Runtime
167 minutes
Sherlockolik...SmyySrk Rab Ne Bana Di Jodi (Rab'in birleştirdiği çift) Suri onu yetiştiren hocasının kızının düğününe gittiğinde evlenmek üzere olan Taani ye aşık olur, kına hazırlıkları sırasında Damat tarafının gelirken kaza geçirdiğini kurtulan olmadığını haberi gelir, buna dayanamayan adam kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılır, hastenede babası ölmeden önce kızı Taani kimsesiz kalmasın diye en sevdiği öğrencisi Suri ile evlenmesini vasiyet eder ve ölür. Taani vasiyeti kabul etsede suri ye sevdiği adamın öldüğünü ve bir daha kimseyi sevmeyeceğini söyleyerek evlenir.... Suri ise Taani yi tekrar hayata döndermek istemektedir. Bunu için Taani nin dansa olan tutkusunda faydalanmaya karar verse de kendisi dansa hiç yatkın değildir.... (çok tatlı bir aşk filmi seven insanın neler yapabileceğinin en güzel örneklerinden Shahrukh farkı ile harika bir hikaye sizleri bekliyor)

Aaisha profile photo
Aaisha
çok güzeldi. yalnız anlamadığım bu adama neden 'Sajdhe sar jukhta hai
' :Önce sana secde edeceğim.' gibi sözler söyletiyorlar?
3
over 1 year ago
scrscream profile photo
scrscream
Eğlenceli ve çok güzel bir aşk fimi. Hint filmi müziksiz olmaz (istisnalar hariç).Hint müziklerinden sıkılanlar izlemesin.
2
over 1 year ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
aamir khan ,Shahrukh Khan a tüm sinemaseverler teşekkür etmeli ..bende teşekkür ediyorum .. ve ne yapsam bilmiyorum onları izledikten sonra başka film izleyemez oldum .. sende rabbimi gördüm de çok güldüm çok ağladım .. çok güzeldi ..
2
over 1 year ago
clsknddm profile photo
clsknddm
'Tujh mein Rab dikhta hai'
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
müzikal yönü ağır basan bir film.2 farklı karaketeri canlandırıyor Khan..pek sarmadı..
0
over 2 years ago

Who liked Rab Ne Bana Di Jodi

Who wishlisted Rab Ne Bana Di Jodi

Shelves that Include Rab Ne Bana Di Jodi

Interesting content shared about Rab Ne Bana Di Jodi

^ Back to Top