Rabbit Hole (2010) poster

Rabbit Hole (2010)

Tags
Drama
Country
USA
Runtime
91 minutes
KerseL Mutlu bir evlilikleri olan Becca ve Howie Corbett'ın yaşamı, oğulları Danny'nin bir trafik kazasında ölmesi ile alt üst olur. Çift karşılaştıkları bu yoğun acı ile baş etmeye çalışırken, bir taraftan da kendi ilişkilerinin çıkmazları ile karşılaşır. Howie'nin acısı onu tuhaf bir nostaljiye kaptırır ve geçmişini yeniden sorgulatırken, Becca'nın yas süreciyle başa çıkma yöntemi çok daha farklı olacaktır. Becca oğlunun ölümünden sorumlu olan Jason adlı genç ile bir dostluk kurar ve onun dünyasını anlamaya çalışır. Acı Corbett çiftini farklı seçimlere sürüklerken, tehlikeli ve sürprizlerle dolu bir kendini keşfetme süreci onları beklemektedir...

Sefa profile photo
Sefa
Çocuğunu kaybeden bir ailenin dramını anlatan güzel bir film. Çok durağan işlendiği için herkes sevmeyebilir. Müzikleriyle birlikte ben filmi beğendim.
0
6 months ago
eskon profile photo
eskon
KARAGEYİKin esprisi güzel. Fakat filmle ilgili olarak daha umutsuz ve kötü durumlar mevcut. Film iyi gibi görünse de isteneni veremiyor. Vermemekle kalsa iyi, oldukça yalpalıyor. Zaman geçtikçe daha vahim bir hal alıyor. Bir de sinemada izlemiştim, parama yazık!
0
almost 2 years ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Nicole Kidman botoks yaptırmasymış. Bilemiyorum belkide botokslu kadını çok iyi oynuyordur.
2
over 2 years ago

Who liked Rabbit Hole

Who wishlisted Rabbit Hole

Shelves that Include Rabbit Hole

Interesting content shared about Rabbit Hole

^ Back to Top