Redirected (2014) poster

Redirected (2014)

Tags
Director
Country
UK
Runtime
99 minutes
Blacklion Emilis Vėlyvis'ın yönettiği Litvanya-İngiliz ortak yapımı bir aksiyon - dram filmidir. Film, Doğu Avrupa'da mahsur kalan ve evlerine dönmek için soygun yapmak zorunda kalan dört arkadaşın hikayesini anlatıyor. Dört arkadaş John, Ben, Tim ve Michael yanlışlıkla bir Doğu Avrupa ülkesinde mahsur kalır ve kara yoluyla evlerine geri dönmek için fahişeler, kaçakçılar, kirli polisler, ucuz bira ve hasta fantezilerle savaşmak zorunda kalır. Kıçlarını kurtarmak ve yaşadıkları bu kültür şokunu atlatmak için dostluklarını yeniden keşfetmeleri gerekecektir.

Sefa profile photo
Sefa
Hiç durmayan aksiyon temposuyla harika bir film zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacağınız türden. Sanki asabiyim ben filminin uzun metrajlısı gibiydi. Çok çok iyiydi.
1
6 months ago
IlayDE profile photo
IlayDE
İzlanda'da patlayan Eyjafjallajökull volkanı İngiltere'den uzaklara gitmeyi düşünen kafadarların zorunlu olarak Litvanya'yı keşfiyle karışık bir hal alıyor. Vinnie Jones un yer aldığı filmlerden alışık olduğumuz şiddet, aksiyon ve ara ara komik sahnelerle vakit geçirmek için izlenebilecek bir yapım.
1
1 year ago
eminuk profile photo
eminuk
Eğlenceli bir filmdi, vakit geçirmek için izlenebilir. Saçma tesadüfler rahatsız etmedi beni , sonu farklı olabilirdi sadece.
0
over 1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
İmdb Puanını Litvanyalılar şişirmiş ilk başta. 10/7 lik bir film. Oldukça güzel bir temposu var, komedi dili oldukça evrensel. İngiltereden Litvanya'ya uzanan bir suç hikayesini konu alıyor. Temposu yüksek, keyifli bir yapım olmuş. Litvanyanın mahalle iş gibi o kadar çok kişiye teşekkür edip, o kadar çok sponsor bulmuşlar ki hayret verici. küçük bir ülke litvanya elele verip güzel bir film yapmışlar :D +18 olduğunu söylemeliyim başta pek aile filmi değil, Avrupa Amerika, Amerikan özentiliği karışık...
0
over 1 year ago
eness profile photo
eness
aksiyon ve komediyi yüksek seviyede bulabileceğiniz tek film
0
over 1 year ago
Blacklion profile photo
Blacklion
aksiyon mu istiyorsun bu film...,soluksuz kesintisiz ve hep hızlı tempo giden bir film iyi seyirler...
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Ne çılgın film olmuş. İlk dakikasından son dakikasına kadar kaos içinde aksiyon hiç bitmiyor. Oldukça eğlenceli sahnelerde var. Filmin sonu geldiğinde çok şaşırdım. Zamanın nasıl geçtiğini anlamamışım. Yılın en iyi Avrupa yapımı filmi diyebilirim bana göre tabi.
0
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
imdb 8.9 puanı hiç haketmiyor bu puan beklentisi ile izlerseniz hayal kırıklıgı yasarsınız. yer yer güldürse de ortalama bir film yüksek beklenti ile izlenmezse iyi zaman geçirmelik .
0
almost 2 years ago
Blacklion profile photo
Blacklion
8.9 a düşmüş yinede yüksek
0
almost 2 years ago
Blacklion profile photo
Blacklion
9.6 imdb notu bakalım beklenti yüksek
0
almost 2 years ago

Who liked Redirected

Who wishlisted Redirected

Shelves that Include Redirected

Interesting content shared about Redirected

^ Back to Top