Reign Over Me (2007) poster

Reign Over Me (2007)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
124 minutes
yabann Film, üç kız çocuğunu ve karısını 11 Eylül saldırılarında kaybeden Charlie Fineman'in (Adam Sandler) hikayesini anlatır. Charlie eski okul arkadaşı Alan Johnson'ın (Don Cheadle) yanına gidince tüm hayatı değişmeye başlar. Alan'ın hayatında her şeyi vardır: iyi bir iş, güzel ve iyi bir karısı ve güzel çocuklar... Alan'ın her şeyi olsa da nedense kendisini bazen mutsuz hissetmektedir. Charlie'nin gelmesiyle iki eski arkadaş dostluklarını pekiştirip, her şeyin iyiye gittiğini görürler ve garip maceralarla dolu hikaye başlar...

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Klasik Sandler tarzından farklı bir film. Güzel bir dram filmi çok yoğun hissettirip hüngür hüngür ağlatacak kadar olmasa da. Oyuncular da iyi olunca seyir keyfi güzel bir film çıkmış. Sandler'ın performansı başarılı 7,5/10
2
3 months ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Adam Sandler'ın filmlerinde sizi içine çekmek, filmi berber yaşamak gibi bir etki var, bir sıcaklığı var. Bu filmde de onu yaşıyorsunuz. Dram türünde, çok ağır basmıyor tabi, 4 5 sahnede güldürebilir veya gülümsetebilir. 11 Eylül saldırısında 3 kızını ve karısını kaybetmiş ve ardından ağır psikolojik travma yaşayan bir adamı canlandırıyor. Derin iz bırakacak bir film değil, ama izlenir.
0
1 year ago
StarDust profile photo
StarDust
adam sandler ve don cheadle için tercih ettiğim bir filmdi. dramatik etki daha kuvvetli diyaloglarla verilebilirdi. iki saat, daha tutarlı bir tempoda kullanılabilirdi gene de ortalama ve adam sandler ı farklı bir türde yaşamak için izlenilebilir bir film.
0
almost 2 years ago
Numenor profile photo
Numenor
"Ne kadar sıradan ve monoton bir hayatınız olursa olsun, sevdiklerinizin kıymetini bilin" diyor bu film. Siyasi olmadığını düşündüğüm ama gereksiz bulduğum o küçük ayrıntı dışında anlamlı bir filmdi. Tavsiye ederim..
0
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
En iyi Adam Sandler performanslarından biri . Tamam çok kötü filmlerde oynuyor zaman zaman ( çoğunlukla) ama bu film bence gerçekten iyiydi.. Soundtrack şarkısı Pearl Jam - Love Reign over me harikaydı ..
0
over 2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
adam sandler'in "ben komedyen degil sanatciyim" denemelerinden. yine klasik tavuk suyuna corba hikayelerinden aslinda ama cerezlik olmaktan daha iyi bu seferki. 11 eylul dokunmus yine ucundan. son olarak, liv tyler'i gormek her zaman iyidir-en azindan erkekler icin-. gerci deli abla baya bi ezdi onu bu filmde :)))
2
over 2 years ago

Who liked Reign Over Me

Who wishlisted Reign Over Me

Shelves that Include Reign Over Me

Interesting content shared about Reign Over Me

^ Back to Top