Remember the Titans (2000) poster

Remember the Titans (2000)

Director
Country
USA
Runtime
113 minutes
KerseL Gerçek bir hayat hikayesine dayanan REMEMBER THE TITANS, sürtüşme, küskünlük ve güvensizlikle ikiye bölünmüş bir kasabanın bir zaferle nasıl tek yürek haline geldiğini anlatıyor. Yıl 1971... Takımını 15 yıl sezon şampiyon yapan futbol koçu Bill Yoast'un (Patton) yerine 1.koçluğa Herman Boone (Washington) getirilir.. Bu iki adamın aralarındaki farklılığın nasıl üstesinden geldikleri ve birbirine düşman bir grup genç adamı nasıl şampiyonlara dönüştürdüklerini izleyeceksiniz. Heyecan, bağlılık ve takım ruhuyla olağanüstü bir zaferin hikayesini yazan şampiyonlara... Siz ve aileniz Titanlar'ı asla unutamayacak!

Sefa profile photo
Sefa
Çok kaliteli bir yapım. Yaşadıkları duyguları sizinde yaşayacağınız kadar içten bir film. Saha içinde ve saha dışında ırkçılık ve futbol mücadelesi veren insanların büyük hayat hikayesi. Gerçek olmasıda etkileyiciydi. Irkçılık filmlerinin vazgeçilmezi Denzel Washington başroldeydi harika bir performans sergiledi. Genç Ryan Gosling'i de görmek güzeldi.
0
6 months ago
lews profile photo
lews
Superbowl gazıyla Amerikan Futbolu filmi ararken buldum , dalında en iyi filmlerden biri , insanın içini ısıtan insanlık dolu müzikleriyle eğlendiren süper bir film=)
0
10 months ago
MKAYA profile photo
MKAYA
bazı filmler hissettirir buda oyle bır fılmdı guzel oyunculuklar ve senaryo
0
10 months ago
yabann profile photo
yabann
Çok güzel bir film . Tavsiye ederim arkadaşlar iyi bir ırkçılık filmi .
0
over 1 year ago

Who liked Remember the Titans

Who wishlisted Remember the Titans

Shelves that Include Remember the Titans

Interesting content shared about Remember the Titans

^ Back to Top