Resident Evil: Afterlife (2010) poster

Resident Evil: Afterlife (2010)

Country
Germany
Runtime
97 minutes
cinemarty Gezegenimiz bir virüsün etkisiyle derinden sarsılıp yaşayan tüm canlı formlarını zombiye dönüştürürken, Alice (Milla Jovovich) kılıç artıklarını ve sağ kalanları bulup onları mücadele zeminine çekmeye devam ediyor. Umbrella Corporation ile olan savaş, artık yeni bir dönemece girmiştir. Yeni boyutlar kazanan bu karanlık günlerde Alice beklenmedik eski bir arkadaşından yardım alır. Arkadaşıyla yeni bir yol bulular; bu yol onları zombilerden uzak Los Angeles'daki bir sığınağa götürür. Ancak, şehre vardıklarında şehirde binlerce zombi onları beklemektedir. Alice ve arkadaşları ölümcül bir tuzağa doğru adım atmaktadır.

Lioness profile photo
Lioness
5 izlicem izlemden 4 bi hatıramak istedim iyi ki de istemişim.. Seri içinde en iyi savaş sahnelerini barındırıyo film ( Bir sondaki matrix vari kısmı sevmedim )
3
3 months ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Milla Jovovich film çekimlerinde kazara 100.000$ lık bir kamerayı parçalamış.

Ali Larter çekimler için Heroes dizisinde 7 bölüm kaçırmış.

Wentworth Miller'ın karakteri Prison Break dizisindeki karakteriyle çok az da olsa paralellik gösteriyormuş. Hatta filmdeki ilk cümlesi "Buradan kaçmanın bir yolunu biliyorum" imiş.
5
10 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Teknolojinin nimetlerinden yararlanarak güzel bir film çıkarmışlar bence. Yeni ve farklı yaratıklar çok daha renk katmış. Aksiyon dozu oldukça yüksek sürükleyici bir devam filmi olmuş. Ben oldukça beğendim bu filmi de.
1
over 1 year ago
otekiben profile photo
otekiben
bu kadar anlamsız ve kötü olabileceğini düşünmemiştim. teknolojinin desteğiyle bir yere kadar, senaryo olmadan olmuyor işte!
0
almost 2 years ago
muzi0606 profile photo
muzi0606
Güzell
0
2 years ago

Who liked Resident Evil: Afterlife

Who wishlisted Resident Evil: Afterlife

Shelves that Include Resident Evil: Afterlife

Interesting content shared about Resident Evil: Afterlife

^ Back to Top