Resident Evil: Retribution (2012) poster

Resident Evil: Retribution (2012)

Country
Germany
Runtime
96 minutes
KerseL Umbrella Corporation'ın ölümcül T virüsüyle, insanları insan eti yiyen zombilere dönüştürme planıyla dünyamızı tehdit etmeye devam ediyor. İnsan ırkının son ve tek umudu, Alice (Milla Jovovich) Umbrella'nın en gizli operasyon planlarını keşfer ve kendi geçmişine dair bilinmeyenleri de açığa çıkarır. Sığınacak bir yeri olmaksızın Alice Tokyo'dan New York, Washington DC ve Moskova'ya kadar süren kovalamaca içinde bu dehşeti başlatanları avlamaya devam eder... Bu kovalamacada daha önce doğru bildiği her şeyi yeniden sorgulamak zorunda kalacaktır. Yeni arkadaşlar ve destekçilerin eşliğinde Alice uçurumun kenarındaki bu dünyadan kaçabilmek ve hayatta kalabilmek için savaşmak zorundadır. Geri sayım başlar...

Lioness profile photo
Lioness
Bana mı öyle geldi yoksa serinin en berbat filmi bu muydu... Hiç keyif almadım malesf 4 den sonra pik yapan serinin hazin düşüşü. Belki final chapter ile toparlar.
1
4 months ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Leon S. Kennedy rolü için ilk önce Jensen Ackles düşünülmüş fakat bu rol daha sonra Johann Urb’ın olmuş.
0
10 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Şu ana kadar ki en kötü bölümdü. Görsel efektler ve aksiyon filmi belli bir yere kadar taşıyabiliyor maalesef. Senaryo ve oyunculuk yerlerdeydi adeta. Birçok mantık hatası ve saçmalık vardı. Düşman askerlerin zekaları oyundaki yapay zekadan bile beterdi böyle salaklık görmedim ben. Finalini merak ediyorum umarım yine böyle bir film olmaz. Biraz daha üzerine düşseler güzel olur.
2
over 1 year ago
muzi0606 profile photo
muzi0606
Devamını bekliyorum heyecanla :)
0
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
hep ayni be... her seferinde daha bi sacmalasiyor...
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Umbrella Şirketi'nin Dünya'yı yıkıma uğratmaya devam eden ölümcül T-Virüs'ü, dünya nüfusunu, et yiyen yaşayan ölüler ordusu haline dönüştürmektedir. İnsan ırkının son ve tek umudu Alice [Milla Jovovich], Umbrella'nın en gizli operasyonlar tesisinin kalbinde [ya da merkezinde] uyanır ve Alice'in, bu kompleksin altını üstünü getirmesiyle kendi gizli geçmişinin perdesi kalkar.

Güvenli bir sığınak olmaksızın, salgından sorumlu olanları avlamaya devam eden Alice, kendini Tokyo'dan New York, Washington-D.C. ve Moskovo'ya götüren bir yolculukta bulur. Alice'in gerçek olamayacağını düşündüğü, onu her şeyi en baştan düşünmeye zorlayan bu yolculuk, İnsanın aklını başından alacak bir açığa çıkışla sonuçlanır. Keşfedilen yeni müttefiklerin ve eski tanıdık dostların yardımıyla Alice, unutulmaya yüz tutmuş düşmansı bir dünyaya kaçmak için, yeterince uzun süre hayatta kalıp savaşmak zorundadır. Geri sayım başladı.
0
over 2 years ago

Who liked Resident Evil: Retribution

Who wishlisted Resident Evil: Retribution

Shelves that Include Resident Evil: Retribution

Interesting content shared about Resident Evil: Retribution

^ Back to Top