Rise of the Guardians (2012) poster

Rise of the Guardians (2012)

Director
Country
USA
Runtime
97 minutes
Brook Kara adıyla tanınan kötü bir ruh insanlığın umutlarını ve inandığı değerleri yok ederek dünyaya hakim olmak için harekete geçince, Kuzey (Noel Baba), Diş Perisi, Uyku Perisi, Paskalya Tavşanı ve Jack Froust'tan oluşan ölümsüz bekçiler de ona karşı güçlerini birleştirme kararı alırlar. Kara, dünyamızı çepeçevre sarıp insanlığa korku yaymaya başladığında, dünyadaki tüm çocukların umutları, inançları ve hayalleri Efsane Beşli'ye bağlıdır.

Brook profile photo
Brook
Çok eğlenceli, hiç sıkmayan bir filmdi. Konusu da çok etkileyiciydi. Tamam öyle aşırı muhteşemli bir şey değildi ama etkileyiciydi işte. Mutlaka izleyin. :)
0
1 day ago
hexagon profile photo
hexagon
ben çok beğendim..2 defa izledim..
1
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Eğlenceli ve güzel bir animasyondu Dreamworks beni yine yanıltmadı. Fakat açıkçası afişi ve isminin çağrıştırdığı gibi bir animasyon değildi. Orijinal dildeki seslendirme ekibinin önemli ve zengin kadrosundan dolayı orijinal dilde izledim dublajlısını bilemem ama orijinal olarak gayet güzeldi. Çok müthiş olmasa da izlenebilir eğlenceli, çerezlik bir animasyon.
3
1 year ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Diyelim ki izlerken sıkıldınız, sakın kapatmayın. Sonunu getirin çok etkileneceksiniz. Özellikle abiler ve kardeşler kaçırmayın.
0
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
çok beğenerek izlediğim bir animasyon tavsiye ederim
1
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
ailece izlenecek güzel bir animasyon.8/10
2
over 2 years ago

Who liked Rise of the Guardians

Who wishlisted Rise of the Guardians

Shelves that Include Rise of the Guardians

Interesting content shared about Rise of the Guardians

^ Back to Top