Road to Perdition (2002) poster

Road to Perdition (2002)

Director
Country
USA
Runtime
117 minutes
Blacklion anks filmde büyük ekonomik bunalımı yaşayan 30'ların Amerika'sında bir İrlanda çetesi için çalışan bir kiralık katil olan Michael Sullivan'ı canlandırıyor. Sullivan'ın içine bulaştığı işler yüzünden karısı ve oğlu ölür ve bundan sonrası Sullivan için bir öç alma savaşı olacak ve bu savaşta hayatta kalan diğer oğlu da onun yanında yer alacaktır...

Sefa profile photo
Sefa
Konusu klasik olsada filmin atmosferi , ağırlığı , geniş kadrosu ve Tom Hanks'in harika oyunculuğu filmi almış götürmüş. Güzel bir Ganster-İntikam filmi.
0
4 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Harika bir grafik roman uyarlaması. Aynı zamanda çok başarılı bir gangster, intikam filmi. Her filmine aynı şeyleri yazdığım için Hanks'i övmeye gerek yok sanırım her zamanki gibi üst sınıf oynamış. Film de durağan başlamasına rağmen çok iyi bir hikayeye sahip. Bir çok çarpıcı, kırılma anı mevcut. Ayarında da bir dram var. Özetle tüm o gangster dünyasının içinde aslında başlarına gelen bir olay üstüne baba ve oğulun tanışma, yakınlaşma hikayesi. Tom Hanks'in en iyilerinden DC'nin ise o güne kadarki en iyi filmi. Genel olarak da hala en iyi beş filminden birisidir. 9/10
4
5 months ago
Shaman profile photo
Shaman
Tom Hanks'in en iyilerinden...gangster filmlerinin en iyilerinden..Sadece gangsterlik üzerine değil, filmin bir felsefesi bir trajedisi var, çekimler, oyunculuklar mükemmel, verdiği ders muhteşem, mafya ailesi tarzında filmleri sevenlerin özellikle izlemesi gerek..
4
9 months ago
Omerbahadir profile photo
Omerbahadir
Tom hanks'in müthiş performansı ile izleyebileceğiniz en iyi gangster filmlerinden biridir.
2
10 months ago
yakup11 profile photo
yakup11
Baba ve oğlu arasında geçen çok iyi bir serüven, filmin konusu olsun oyunculuk olsun muazzamdı yönetmeni gerçekten ayakta selamlıyorum 1 :Oyuncu olarak kimi seçeceği bilen birisi olduğu için 2 : Konusu çok iyi, işleyiş çok iyi ve görsellikte bir o kadar iyi di Tom Hanks için rollün hakkını gene vermiş adam tam bir reis ya ... Not : Altyazılı izleyin , daha ne diyeyim hemen izle .... DiYoT İmza ..
1
1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
SAĞLAM BİR GANGSTER FİLMİ Yer yer duygusallaşan, mafya şemsiyesi altında sadakat ve akrabalık bağlarının karşılıklı gücünü irdeleyen bir yapıt. Paul Newman ve Tom Hanks çok iyi.
0
1 year ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
İnsanlar hep bana Michael Sullivan iyi bir adam mı yoksa içinde iyiliğin zerresi bile bulunmayan bir adam mıydı diye soruyor. Onlara şunu söylüyorum. O benim babamdı..

Fazla duygu yoğunluğu olan efsane bir filmdir.
Garip oyunculara yazılmamış ben yazayım filmde Jude Law'da var. Karındeşen Jack'e gönderme karakteri ile sizi çok etkileyecek.
1
over 1 year ago
omurr profile photo
omurr
Gangster Filmlerinin en başarılı yapımlarından duygu yüklü bir film
Tom Hanks in oyunculuğu bir harika
5
over 2 years ago
clower profile photo
clower
tom hanksi hayranlıkla izlediğim başka bir filmi.Bu da on numara filmdir.
1
over 2 years ago

Who liked Road to Perdition

Who wishlisted Road to Perdition

Shelves that Include Road to Perdition

Interesting content shared about Road to Perdition

^ Back to Top