RoboCop (1987) poster

RoboCop (1987)

Director
Country
USA
Runtime
102 minutes
TAGUT Bir çete çatışmasında çete üyeleri tarafından kurşuna dizilerek acımasızca öldürülen polis memuru Alex Murphy'nin bedeni çelikten yapılmış bir robotla birleştirilir ve RoboCop adı verilir. Aynı zamanda Alex Murphy robotla birleştirilirken hafızası silinmesine rağmen tekrar geri kazanmıştır.

sabriayes profile photo
sabriayes
buyuyunce robocop olcaktim :D
0
over 1 year ago
KuledekiAdam profile photo
KuledekiAdam
Kaç kere izledik seni çocukken ? Kaç kere seninle birlikte geçtik Ataride bölümleri, kasetler kırdık defalarca. Adam gibi adam ROBOCOP :)
1
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Geleceğin Detroit'inde şehir dev bir şirket tarafından yönetilmektedir. OCP adı verilen şirket suçla savaşmak için bir robot üretir. Fakat üretilen robat büyük başarısızlıktır. Şirket kaybettiği güveni yeniden geri kazamak için yeni projeler arar. Bir çete savaşında çatışmada öldürülen başarılı ve cesur polis memuru Alex Murphy'nin bedeni çelikten yapılmış bir robatla birleştirilir. Ve ona RoboCop adı verilir. Artık o şehrin yeni koruyucusudur. Kısa zamanda müthiş şekilde halk ve polis merkezi tarafında büyük bir sevgisini kazanır. O artık suç lordu Boddickerin en büyük sorunu olacaktır.
0
over 2 years ago
TAGUT profile photo
TAGUT
Eski olduğuna bakma robot denilince akla transformerslar değil ROBOCOP gelir!
0
over 2 years ago

Who liked RoboCop

Who wishlisted RoboCop

Shelves that Include RoboCop

Interesting content shared about RoboCop

^ Back to Top