RoboCop (2014) poster

RoboCop (2014)

Director
Country
USA
Runtime
117 minutes
Herpes18 Yıllarca devamı beklenen filmlerden birisi olan Robocop yeniden çevrim ile karşımıza geliyor. Film devamı yerine yeniden çekerek daha ileri teknoloji kullanılarak beyaz perdeye aktarılıyor film. Film 2029 Yılında geçiyor OmniCorp isimli bir şirket dünyada bir çok ülkeye silahlar ve robot pazarlaması yapmaktadır. OmniCorp son projesi ise kanun görevlilerini robotlardan oluşturmaktır.. Bir kaç denemeden sonra bunu insan hücreleriyle birleştirmek isteyen şirket mutlu aile babası Alex Murphy suçlulara karşı verdiği mücadelede vurulması ve ölüme yaklaşmasıyla birlikte hakarete geçer.. Şirket onun hayatını kurtarmış fakat tamamen farklı bir görünüm ve özellikler hayata geri dönüş yapmıştır.

Feedback profile photo
Feedback
guzel bir giris sahnesi var ama cocukken izledigim robocop un heyecanini veremedi ne yazikki
0
6 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Eskisinin yerini asla tutamayacak remake yapım. İzleyiciye fazla bişey vaadetmiyor. İzle geç filmler arasındadır.
0
8 months ago
blackclaw profile photo
blackclaw
Eski Robocop serisinden daha çok etkilenmiştim . Bu sırf iyi efektli düz aksiyon filmi olmuş. Eski serisi daha izlenebilir.
1
11 months ago
TolgaKARA profile photo
TolgaKARA
Robocop 1'i yeniden yorumlamışlar. Olan bir filmin aynısını çekmek çok saçma.
0
almost 2 years ago
Jenny profile photo
Jenny
Benim robocop um bukadar kötü olmamalıydı yada ben çok yüksek beklentilerle sinema koltuklarını aşındırdım bu film için. devam filminden cok başlangıç filmi tadındaydı bence
2
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok güzel bir aksiyon filmi ve görsel efektlerde çok başarılıydı. Filme dair aklımda kalan tek negatif şey, nerede bizim o gençliğimizdeki gri gerçek robotu andıran Robocop :) Yinede bu kostümde güzel.
0
2 years ago
EMREAYAN profile photo
EMREAYAN
Görsel efektleri çok başarılı. İlk Robocop gibi olmasını bekliyoruz maalesef ama tüm devam filmlerinde bu beklenti oluyor ve beklenti karşılanamıyor.Senaryo da hiç sırıtmadı yalnız ilk filme saygı göstermek adına gönderme yapma ihtiyacı hissettiniz tamam kabul ama madem bu karaktere de memur Alex Murphy diyeceğiz, bari bir anlamı olsaydı. Mesela oğlu olsaydı. Babasını anma görüntüleri yerleştirseydiniz ve babasının yaşadığı robot insan ikilemi hakkında bir yorum verseydiniz ve aynı şey başına gelmiş olsaydı...Hiç bir yere bağlamayınca, bir anlamı olmamış...Filmde sadece ufak bir hata gözüme çarptı onun dışında sorun yok.... Alex Murphy gözlerini robot kostümünün içinde açtığı sahne...Alex'in nabzı bilgisayara bağlı ve duyulabiliyor. Nabız normal şekilde atmakta... Doktorumuz Gary Oldman kendini tanıtıyor ve durumun vahametini anlamaya başlayan Alex çıldırmaya başlıyor..Bu paniğe ve çıldırmaya rağmen o nabız (Allah bozmasın) gayet iyi ve normal devam ediyor. Keyifle izlenebilir bir de üzerine "I Robot" cilası atılabilir.
0
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
aksiyon ve görsel efektler çok iyiydi.bu gerçek olsa suçlu kalmaz sokaklarda
0
over 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
filmin konusu güzel ama eksiklikleri çok , çok daha iyi bir film olabilirdi
0
over 2 years ago
AlpT.001 profile photo
AlpT.001
Tabii ki de ilk RoboCop'un yanında sönük kalmış fakat filmin mesajı iyi ve aksiyon sahneleri de iyi. İzlerken de sıkmıyor. Bence bu haliyle de bir şeydir bu film. Kötü değil.
0
over 2 years ago

Who liked RoboCop

Who wishlisted RoboCop

Shelves that Include RoboCop

Interesting content shared about RoboCop

^ Back to Top