Ronaldo (2015) poster

Ronaldo (2015)

Director
Country
UK
Runtime
92 minutes
Ricky.McFloyd Ronaldo’nun kendi hayatını oynadığı belgesel tarzı film, üç kez Ballon D’Or sahibi oyuncunun, kariyerinin zirvesine çıkışını anlatıyor. Ronaldo filmi 9 Kasım 2015 tarihinde sinemalarda olacak. Ülkemizde gösterime girip girmeyeceği ise henüz belli değil.

Sefa profile photo
Sefa
Bir futbolsever ve ronaldosever biri olarak çok beğendiğim bir belgeseldi. Ronaldonun yokluktan nasıl buralara kadar geldiğini , ailesini , babasına olan özlemini vs. gibi bir çok konuya değinilmiş. Ronaldo hala başarıya aç ve tek hedefi her zaman kazanmak olan birisi. Bu arada messiyle olan rekabetinin aslında iyi bir iş ilişkisi olduğunuda dile getirmeleri güzeldi.
0
8 months ago
Turkeywood profile photo
Turkeywood
Ronaldoyu takip edenler için izlenilir.Bence bu kadar basarılı bir sporcunun hayatı izlenmeye deger.
0
11 months ago
mezemorta profile photo
mezemorta
Rezalet bir belgesel olmuş . Yani bir Michael Jordan , Muhammed Ali biyografileri geliyor aklıma , hakikaten bu yapımın amacını anlayabilmek güç . Öncelikle belgeselde futbol adına hiçbir şey yok . Filme Jorge Mendes pazarlama ltd şti olarak bakmak da mümkün zira Jorge filmde en fazla süre alan üç yada dördüncü sahıs . Hele Ronaldo ' nun oğluna , garajdaki eksik süper arabayı bulma ' sınavı var ki , küçük Ronaldo için tam bir hayat dersi niteliğinde . Filmdeki Ballon D'or vurgusu ile gösterim tarihi arasındaki rastlantı da bende bir çapanoğlu hissi uyandırdı .
0
1 year ago
MehmetCanOzturk profile photo
MehmetCanOzturk
Hayranları için güzel bir film olduğunu düşünüyorum ayrıca messi ile aralarında büyük bir nefret durumu olmadıgını görmek mutluluk verici bence de dünyanın en iyisi her zaman ronaldo !
0
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Beklediğim kadar etkileyici olmasa da hoş bir filmdi. Ronaldo'nun özel hayatı ve ailesini yakından tanıyoruz daha çok. Bir de Messi'yle aralarında güzel bir ilişki olduğunu görmek güzeldi :) 7/10
0
1 year ago
mrfaruk profile photo
mrfaruk
maalesef çok kötü olmuş bi nevi ronaldonun sorunlarını anlatan bi film olmuş
0
1 year ago

Who liked Ronaldo

Who wishlisted Ronaldo

Shelves that Include Ronaldo

Interesting content shared about Ronaldo

^ Back to Top