Run All Night (2015) poster

Run All Night (2015)

Country
USA
Runtime
114 minutes
muratdnmz Film Özeti Brooklyn'in namlı tetikçilerinden Jimmy Conlon (Liam Neeson) en iyi arkadaşı Shawn (Ed Harris) için çalışmaktadır. Ancak günün birinde Shawn'ın çetesi, Jimmy'nin oğlu Michael için ölüm emri çıkarır. Jimmy, her ne pahasına olursa olsun oğlunun hayatını kurtarmak için tüm eski arkadaşlarına tek başına direnmek, kiralık katillerden sakınıp geceyi sağ salim çıkarmak adına tüm hünerlerini kullanacaktır.

arifcicek profile photo
arifcicek
Klasik bir liam neelson aksiyon filmi, aynı ses tonu, aynı aksiyon ve takip&kovalamaca
0
21 days ago
pembekelebek profile photo
pembekelebek
bu tarz filmler piyasada çok var.. ve artık sıkmaya başladı.. filminde çoğu sahnesi sıkıcıydı.. ama yinede liam neeson için izlenebilir
0
3 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Seyir zevki güzel bir aksiyon filmiydi. Liam Neesonun yaşına göre performansı çok iyiydi.
0
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok büyük farklı özellikleri olmasa da güzel bir aksiyon filmiydi. Uzaktan yakına geçiş sahneleri de oldukça hoştu :) Aksiyon arayanlar için bu dönemde de kıtlık varken iyi gidecek bir film :)
1
1 year ago
yabann profile photo
yabann
Liam Neeson üzerine iyice yapıştı bu aksiyon rolleri . Filmin başında zaten sonunu tahmin edebiliyorsunuz fakat sıkılmadan izletiyor kendisini . Aksiyon sevenler mutlaka izlemeli .
0
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Yanılmıyorsam bu Liam Neeson' ın son aksiyon filmiydi. Üstatın her filmi gibi bu filmini de zevkle izledim. Film hiç fena değildi. Aksiyondan çok dram diyebiliriz. Aynı zamanda sekansların geçiş teknikleri çok hoşuma gitti.
0
over 1 year ago

Who liked Run All Night

Who wishlisted Run All Night

Shelves that Include Run All Night

Interesting content shared about Run All Night

^ Back to Top