Sadece Sen (2014) poster

Sadece Sen (2014)

Tags
Drama, Romance
Director
Country
Turkey
Runtime
105 minutes
starch Karmaşık ve zor bir dönemden geçen eski boksör Ali (İbrahim Çelikkol) ile sıradan bir hayat süren görme engelli Hazal'ın (Belçim Bilgin) tanışmasının ardından bir süre sonra aralarında büyük bir aşk başlar. Çekingen ve durgun bir ruh hali yaşayan Ali'nin kalbi Hazal'a atmaya başlar. Karşılıklı bu aşk bir gün Hazal'ın hikayesini anlatmasıyla yeni bir boyut kazanır. Hazal'ın hikayesi Ali'ye hayatındaki yanlışları hatırlatacaktır. Hayatını Hazal'a adayan Ali'nin aşkı için son bir dövüşe daha çıkması gerekecektir. Film Güney Kore yapımı Only You/Always filminden uyarlanmıştır.

burcst profile photo
burcst
Çok duygusal, çok güzelll..Belçim Bilgin bu rolle çok bütünleşmiş ve İbrahim Çelikkol zaten inanılmaz bir oyuncu.Verilen duygu insanın içine işliyor.Ağlamayı göze alarak izleyebilirsiniz.Son zamanlarda hiç bu kadar temiz bir aşk filmi izlememiştim.. https://www.youtube.com/watch?v=UmP-XGBqess
2
7 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
uyarlama bir film yaparken, uyarladıkları filmi izlemiyorlar sanırım. Belçim hiç iyi değildi. İbrahim kurtarmış durumu biraz. Orijinal filmin yanından bile geçememişler.
0
almost 2 years ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
ibrahim çelikkolun oyunculuğu yine çok iyyidi ..beğendim filmi ben
0
almost 2 years ago
bonibon8 profile photo
bonibon8
Güzel bir film izlenir ve izleyin de yani :)
0
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
izlenebilir bir türk filmi . Bugün tv de denk geldi annemle izledik dışarıda -6 derece hava falan .. İbrahim çelikkol oyunculuğu iyiydi ama Belçim Bilgin oynadığı role gitmemiş çok sırıtıyor bence de .. böyle çok tesadüflü filmleri de sevmiyorum ..
0
almost 2 years ago
framebist profile photo
framebist
havandaysan on numara film
2
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
kendini izlettiren bir yapım ama belçim bilginin oyunculuğu orta halli hala , ben o kadar beğenmedim ama kötü de değildi
1
over 2 years ago

Who liked Sadece Sen

Who wishlisted Sadece Sen

Shelves that Include Sadece Sen

Interesting content shared about Sadece Sen

^ Back to Top