Sala samobójców (Suicide Room) (2011) poster

Sala samobójców (2011)
(Suicide Room)

Director
Country
Poland
Runtime
110 minutes
incrediblecolor Dominik normal bir lise öğrencisidir. Birçok arkadaşı ve zengin bir ailesi vardır. Ama bir gün arkadaşlarından birinin masum bir öpücüğüne kapılır ve hayat onun için bambaşka bir hal alır. İntihar Odası'ndan haberdar olmasıyla birlikte Dominik'in zamanla bilgisayarın başında geçirdiği süre artar. Yavaş yavaş arkadaşlarını ve çevresini kaybetmeye başlamıştır.

Boddah profile photo
Boddah
Filmin tesirinin ergen bir bünyeye ne denli büyük bir etkisi olduğuna kendi gözlerimle şahit olmamla birlikte,ergen bünyelere bu filmi tavsiye etmiyorum.Hormonlar tavan yapmış,duygularını en uçlarda yaşayan,aklı bir karış havada olan bir insan evladına kollarını jiletleme gücü verebilen bir film maalesef ki.Ben bütün ergen benliğimden sıyrıldım bana dokunmaz bu film diyen önden buyursun.
0
8 months ago
otekiben profile photo
otekiben
ilgiyle izletmesine rağmen pek başarılı gelmedi. aksine yapay buldum. izlerken bir şeylerin olup bittiğini fark ettiriyor ama karakterlerin derinine indirmeyi başaramadığı için havada kalmış gibi oluyor çoğu şey. bu nedenle filmin büyük kısmında şımarık bir ergen izlediğimi düşündüm. ergenlik problemleri ve internet bağımlılığı kısa bir süre üstünkörü dile getiriliyor sadece. filmin en başarılı noktası, "the fountain"i hatırlatan küçük detayıydı bence.
0
over 1 year ago

Who liked Sala samobójców

Who wishlisted Sala samobójców

Shelves that Include Sala samobójców

Interesting content shared about Sala samobójców

^ Back to Top