Salmon Fishing in the Yemen (2011) poster

Salmon Fishing in the Yemen (2011)

Director
Country
UK
Runtime
107 minutes
yabann Balık tutma takıntısı olan bir Arap şeyhi su ürünleri konusunda uzman bilim adamı Fred’den İngiliz somon balığını Yemen’in derelerine taşımasını ister. Oldukça endişelenen ve bu konuda şüpheleri olan Fred Arap tarafından ikna edilir. Arap ona balık tutmanın kendisini Tanrı’ya yaklaştırdığını söyler. Ayrıca Fred Şeyh’in güzel yasal temsilcisi Harriet’tan hoşlanmaya başlamıştır. Bu proje üzerinde çalışmaya başlayan Fred İngiliz başbakanının halkla ilişkiler uzmanı Bridget Maxwell’in dikkatini çeker. Maxwell Orta Doğu ile ilgili olumlu bir hikaye peşindedir. Tüm bu karakterler imkansızın da olabileceğini kanıtlamak için komik bir balık ve inanç yolculuğuna çıkarlar.

Philosophy profile photo
Philosophy
İmkansız bir şey yoktur hesaplaşması. :)
0
6 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Hoş bir film. Türler arasında komedi de yazıyordu ama komik bir yeri yok. Çok aşk filmi de denemez aslında temelinde başka bir konu var ve aşk yanda meze gibi biraz. Çok heyecanlara sarıp büyük merakla izletmese de sakince takip ettiriyor film kendisini. Yüksek beklentiler olmazsa keyif alınacak bir film. Emily Blunt ise her zamanki gibi zarif ve güzel :) 6,5/10
2
9 months ago
starch profile photo
starch
Hoş bir film. Yemen çöllerini ancak filmde görebilirdim zaten. Somon balıkları ve çölde aşk bile var. Yönetmenin çekim oyunları hoş. Emily Blunt her zamanki gibi harika. Hallströmün filmlerini beğeniyorum..
4
1 year ago
yabann profile photo
yabann
Kıyıda kalmış bir film daha .. izleyen sayısına bakıp aldanmayın mutlaka izleyin arkadaşlar .. Tavsiye ederim iyi seyirler .
2
over 2 years ago

Who liked Salmon Fishing in the Yemen

Who wishlisted Salmon Fishing in the Yemen

Shelves that Include Salmon Fishing in the Yemen

Interesting content shared about Salmon Fishing in the Yemen

^ Back to Top