Salt (2010) poster

Salt (2010)

Director
Country
USA
Runtime
100 minutes
cinemarty Evelyn Salt (Jolie), idealist bir ajandır ve görevi, şerefi ve ülkesi üzerine yemin etmiş bir devlet görevlisidir. Ancak bir itirafçı onu zor durumda bırakacaktır. Çünkü bu kişi, Salt'ın Rus ajanı olduğunu iddia etmektedir. Bu suçlamayla adeta bağlılığı test edilecektir. Salt sahip olduğu tüm gizli görev tecrübesini kullanarak kendini temize çıkarmak amacıyla kaçar. Salt'ın masum olduğunu kanıtlamak için gösterdiği tüm çaba hakkındaki şüpheleri arttıracak ve geriye yanıtlanması gereken bir tek soru bırakacaktır; Salt kimdir? Süreç içinde, Salt'ın bile yeni keşfedeceği gerçekler gün yüzüne çıkacaktır.

Poker profile photo
Poker
Çok karman çorman bir anlatıma sahip olsa da aksiyon sahneleri güzeldi. Gene başarılı bir yapım ama film genel anlamda anlatım olarak bence kötüydü. Ordan oraya, ordan oraya , oradan oraya kafa karıştırıyor. Gene de puanım 10/6.5.
0
1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Güzel bir aksiyondu. Bu tarz filmlere Angeline Jolie çok yakışıyor.
0
over 1 year ago
filmbilir profile photo
filmbilir
harika bi yapım 2 sini bekliyorum..
0
almost 2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
mükemmel bir aksiyon
0
2 years ago
ozge.durhan profile photo
ozge.durhan
gelmiş geçmiş en güzel angelina jolie filmi denebilir
0
over 2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Filmin sonu devamının gelmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştı lakin neden bilmem filmin yapımcısı karlı bir proje de olsa Salt'un devam filmini çekme konusunda elini korkak alıştırmış halde
0
almost 3 years ago

Who liked Salt

Who wishlisted Salt

Shelves that Include Salt

Interesting content shared about Salt

^ Back to Top