San Andreas (2015) poster

San Andreas (2015)

Director
Country
USA
Runtime
114 minutes
yigidoo California'da yaşanan ve Batı Kıyı Şeridi'nin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasının ardından yaşanan arama kurtarma sürecinde, itfaiye eri Tom'un yaşadıklarını ön plana alan film, genç adamın duygusal hayatı ile sorumluluklarını dengede tutma çabasına odaklanıyor.

pembekelebek profile photo
pembekelebek
bu türde çok film var ama hakkını şimdi yemeyelim.. görsel efekt olarak harikaydı.. filmde güzel işte daha ne olsun :)
1
2 months ago
Hamkon profile photo
Hamkon
çok gerçekçi bir an bizim ülkede böyle bir şey olsa ne olurdu diye düşünmedim değil
0
5 months ago
Sapphira profile photo
Sapphira
Tam bir şölen. Dev ekranda izleyin. En azından insanların kiliseye filan kaçmadığı kadar günümüz aksiyonu :D
1
7 months ago
muratdnmz profile photo
muratdnmz
arada bi film izleyenler için sürekleyici gelecek tarzda bi film bence boş iyi seyirler cidden bişey kaybetmezsiniz sadece başroldeki hatun dşında :p
0
11 months ago
SEYRAN profile photo
SEYRAN
90ların konusu, yeni teknolojiyle buluşmuş.. basit gibi görünse de görseller güzel ve film samimi <3
0
almost 1 year ago
yakupyilmaz97 profile photo
yakupyilmaz97
Bekleneni verememiş vasat bir film.
0
1 year ago
xavalon profile photo
xavalon
Alıştığınız klişelerden bile uzak kalmış, Dwayne Johnson oyunculuğunun vasat olduğu bilindik felaket filmi.
0
1 year ago
Sefa profile photo
Sefa
Film tambir görsel efekt şöleniydi. Hemen hemen 2012 filmi gibiydi. Aksiyonu kurgusu güzel muhteşem bir film. Tavsiye ederim.
1
1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
Efektler dışında pek de abartılacak bir şey yok. Eh işte.
0
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Fazlaca klişe mevcut olsa da sanırım felaket filmlerinin geleneği bu :D Pek de sevdiğim bir tür değildir ama görselliği başta olmak üzere aksiyonu da hoş bir filmdi. Bu tabiri pek sevmesem de çerezlik film olarak izlenilebilir. 6,5/10
0
1 year ago
phoeniks profile photo
phoeniks
ben pek beğenmedim heyecanlanmadım açıkçası ama oyuncular iyiydi de o kadar fena değildi izlenebilir ama bunu izleyerek vakit kaybetmeyin derim izlenmeyi bekleyen çok daha iyi filmler var, 2012 yi tekrar izlerim .çok daha iyi diyorum. fazlasıyla sıradana klişeye kaçmış
0
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
İzlediğim en kötü felaket filmiydi açıkçası. Baştan aşağı klışe tamam bunu bilerek geçtim karşısına ama gerçekten aşırı gereksiz bir film olmuş. Sadece fragmanı izleseniz yeter çoğu güzel sahne zaten orada var. Gerisi saçmalık. Oyuncu kadrosu iyiydi ama oyuncular bile sanki pek ciddiye almamış filmi. Sonunda açılan ABD bayrağıyla da asıl amaçlarını belli edip bitirmişler. Vakit kaybı...
1
1 year ago
Senemini profile photo
Senemini
Tum kliseligine ve mantik hatalarina ragmen eglenceli bir aksiyon filmi olmus. Citir cerez niyetine izledigim ve oscarlik bir film beklemedigim icin hayal kirikligi yasamadim. Dandik bilimkurgulara dayanamam ama dandik aksiyonlar her zaman icin daha eglenceli ve surukleyici gelir nihayetinde;)
2
1 year ago
Emrex profile photo
Emrex
Klişe felaket senaryolarından biri. Bazı sahneler sadece aksiyonu arttırmak için konmuş diyebilirim. Ara ara gözüme çarpan mantık hataları da cabası. Zaten düşük beklentiyle giriştiğim film biraz beklentilerimin üzerine çıktı diyebilirim. Kötünün iyisi. Bi şans verilesi :)
3
1 year ago
desequilibrado profile photo
desequilibrado
Sia nın şarkısı ile film dikkatimi çekti ve muhteşem sesiyle şarkıyı çok güzel yorumlamış umarım filmde gayet iyidir mutlaka en kısa zamanda izleyeceğim
1
1 year ago
FragmanTV profile photo
birtank profile photo
birtank
Bilindik klişe senaryo.Adam karısından ayrılmış.Karısı, sevgilisi ve kızıyla beraber yaşamaktadır. Ve felaket başlar başroldeki adamımız önce karısını sonra kızını kurtarır bu arada kadın, zengin sevgilisinin bencilliğinden dolayı ondan nefret eder ve soğur.Sonuç olarak bu felaket aileyi yeniden bir araya getir.Sinemada izlemelik bir film değil yani.
2
over 1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
en iyi tarafi sinemada bozuk koltuga denk gelmis olmam. butun filmi yatarak izledim.. :D bunun disinda 2012 filminin yerel bazli versiyonu olmus. bol efektli, bol kliseli cerezlik bi film anlicaniz. aksiyon olsun diye izlenebilir.
1
over 1 year ago
EmirHan profile photo
EmirHan
Kendimi zorlayıp 2012 filminden beri uzak kaldığım apokaliptik tarza bu filmi izleyerek tekrardan geri döndüm. Ne kadar iyimser olmaya çalışsam da filmin elle tutulur bir yanı yok. Klişe senaryo, beklenen son, her zamanki CGI efektleri.. En azından felaket filmi yaparken The Mist'teki gibi bir final yapın da insanları şaşırtın. Film WWE güreşçisinden tut True Detective'deki Woody'nin kaçamak yaptığı kadına kadar her türlü yardımcı oyuncudan geçilmiyor. Sinemalarda bundan daha iyileri de var gidin Mad Max'e vaktinizi ziyan etmeyin..
3
over 1 year ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Felaket filmlerini her daim sevdim. Deprem, yangın, fırtına, hortum, kaza... San Andreas'ta proje olarak ortaya çıktığından beri radarımda olan bir projeydi. Geçen yıl izlediğimiz Into the Storm'un ardından Hollywood beni bu yıl da San Andreas ile ödüllendirdi diyebilirim. Yaz, aksiyon ve felaket temalı bir film olunca Amerikan militarizmi, çok basit bir hikaye, klişe bir dramatik yapı tabi ki standart lakin aksiyon ve düşmeyen temposu ile San Andreas çok fazla beklenti içine girmeden keyifli bir zaman dilimi geçireceğiniz, heyecandan yüreğinizin hop hop atmasına sebep olacak sahneleri ile tam bir yaz seyirliği.
4
over 1 year ago

Who liked San Andreas

Who wishlisted San Andreas

Shelves that Include San Andreas

Interesting content shared about San Andreas

^ Back to Top