Scott Pilgrim vs. the World (2010) poster

Scott Pilgrim vs. the World (2010)

Director
Country
USA
Runtime
112 minutes
cinemarty Güzel, akıllı ve hoş bir kız arkadaş edinmek kolay değildir. Hele ki güzel, akıllı, hoş ancak eski yedi sevgilisini dövmek suretiyle kazanabileceğiniz bir sevgili ise düşman başınadır! Ama gönül bu, her zaman kolaya konmaz.

Brook profile photo
Brook
İlginç bir filmdi aslında. Eğlenceli sayılır. Saçmaladıkları yerler çoktu ama çizgi roman uyarlaması olduğunu fark edince anlam buldu hepsi :) izleyin keyifli vakit geçirmek için ideal filmlerden biri.
1
15 days ago
DiLaBah profile photo
DiLaBah
Çok eğlenceli bir film. kahkahalarla izledim resmen
3
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok derin bir konusu olmasa da izlediğim en başarılı çizgi roman uyarlamalarından biri. İzlerken adeta çizgi roman okuyormuş hissi veriyor. Baştan sona çok keyifli. Unutulmaz bir film olmaz ama tekrar tekrar izlemek her defasında keyif verir diye düşünüyorum.
5
7 months ago
justdoit profile photo
justdoit
İzlediğim en saçma ama aynı zamanda en en eğlendiğim film oldu ^^ Çerezlik bi filmdi zaten fazla fazla keyif veren cinsten. Bol bol kahkaha attırdı bana :D Çizgi romanından bi haber olduğum için uyarlama iyi mi oldu kötü mü oldu yorum yapamam ama beni çok eğlendirdi film^^ Efektler, karakterler,yapılan espiri ve diyaloglar bunların yanında havika müzikleri insanın suratında koccaman bir tebessüm bıraktıran cinstendi. Filmdeki gay karakterler tek kelime ile bay ıl dım ^^ Ayrıca film çizgi roman tadını damakta bıraktı. Kafa dağıtma adına izlenebilecek izlenirkende fazla fazla eğlendirebilecek çerezlik filmlerden tavsiye edilir :D
1
2 years ago

Who liked Scott Pilgrim vs. the World

Who wishlisted Scott Pilgrim vs. the World

Shelves that Include Scott Pilgrim vs. the World

Interesting content shared about Scott Pilgrim vs. the World

^ Back to Top