Scream 2 (1997) poster

Scream 2 (1997)

Director
Country
USA
Runtime
120 minutes
cinemarty İlk filmde yaşanan korku dolu olayların ardından iki sene geçmiştir. Sidney ve Randy, ellerinden kayıp giden hayatlarını yeniden düzenlemeye ve yollarını bulmaya çalışmaktadırlar. Haksız yere mahkum ilan edilen Cotton Weary ise hapishaneden çıkmıştır ve hakkını aramaktadır. İki sene evvel yaşanan olaylar hakkında bir roman yazmakta olan Gale Wheathers isimli bir muhabir, neyin fitilini ateşlediğinden bihaberdir. Yayınlanan roman kısa sürede çok satanlar arasına girer. Bunun üzerine sonlandığı zannedilen cinayetler yeniden başlar. Katile ulaşmak için polislerin elindeki tek ipucu işlenen ve işlenecek olan cinayetlerden geriye kalanlardır.

Sefa profile photo
Sefa
Normalde devam filmleri çok kötü olur. Ancak beklenenin aksine devam filmi beni şaşırttı. İlk film kadar olmasada güzeldi.
0
5 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Korku ve gerilim pek olmasa da güzel bir filmdi ilkine yakın seviyede ki ben daha fazla düşüş beklemiştim. Göndermeler de başarılıydı. Bakalım üçüncü filmde işler ne hal alıcak.
1
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
İlk filmden sonra bu film bende biraz hayal kırıklığı oluşturdu. İlk filmin o farklı havası bu filmde biraz suistimal edilmiş gibi geldi ama yine eğlenceliydi ve göndermeler yine çok başarılıydı. Şu başroldeki kıza ve ilk filmden beri katillerin beceriksizliğine sinir oldum.
0
over 1 year ago

Who liked Scream 2

Who wishlisted Scream 2

Shelves that Include Scream 2

Interesting content shared about Scream 2

^ Back to Top