Scream 4 (2011) poster

Scream 4 (2011)

Director
Country
USA
Runtime
111 minutes
cinemarty Gelişim kitapları yazarı Sidney Prescott kitabının tanıtım turu için çıktığı gezinin son durağı olarak Woodsboro’ya geri döner. Artık evli bir çift olan olan Şerif Dewey ve Gale ile tekrar görüşmeye başlayan Sidney, kuzeni Jill ve teyzesi Kate’i de ziyaret eder. Fakat Sidney’in yeniden ortaya çıkması Hayalet Maskeli katilin de geri dönmesine neden olur. Önelikle Sidney, Gale, Dewey, Jill vearkadaşları ve sonrasında da tüm kasaba artık tehlike altındadır.

Sefa profile photo
Sefa
3. Filmden çok çok daha iyi bir final olmuş. Neredeyse ilk film kadar kaliteliydi. Bu seri mutlaka izlenmeli.
2
5 months ago
KerseL profile photo
KerseL
Sevdiğim serinin oldukça başarılı son filmi. Scream, eski korku filmlerine atıfta bulunarak bir yandan da öz eleştiri yapan bi seri , bu sefer açılış sekansıyla kendi filmlerine de eleştiri yapmaktan geri kalmıyor.
5
7 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Ben çok beğendim ilk filmiyle beraber serinin en iyi filmleri. Araan geçen yıllara rağmen aynı oyuncu kadrosunun muhafazası da ayrıca güzel. Bence bu seri izlenmeyi sonuna kadar hak ediyor.
1
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Oldukça kötü kalan üçüncü filmin üstüne farklı bir son film yapılması güzel olmuş. Filmin sonu biraz fazla abartılı olsa da genel olarak iyi toparlamış bir film olmuş. 7/10
2
over 1 year ago

Who liked Scream 4

Who wishlisted Scream 4

Shelves that Include Scream 4

Interesting content shared about Scream 4

^ Back to Top