Season of the Witch (2011) poster

Season of the Witch (2011)

Director
Country
USA
Runtime
95 minutes
Brook 14. yüzyılda Kara Veba'nın yayıldığı dönemlerde, cadı olduğundan şüphelenilen bir kızın taşınmasına yardım eden şövalye Behman'ın (Nicholas Cage)macerasını anlatacak.

Brook profile photo
Brook
Cage abimiz varsa ben de varımdır dedim ve izledim. Kesinlikle pişman da olmadım. Sevdim bu filmi :) İzleyin mutlaka
0
7 days ago
Turkeywood profile photo
Turkeywood
Alsiyon ve biraz korku sevenler için hiç sıkılmadan izleyeceqiniz bir film. Nicolas cage varsa her zaman iyidir film. Basta dediqim gibi aksiyon sevenler için sürükleyici ben cok begendim.
0
11 months ago
Benq35 profile photo
Benq35
Orta Çağ İzmir'ini Kadifekale'yi çöl olarak göstermeleri hoş değil. Filmyaparken birazcık araştırma yapsalar iyi olurdu.
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Ortaçağ ve o dönemdeki hayat güzel yansıtılmış bence çok güzel görüntülere sahip sahnelerde vardı birkaç tane. Ama tabi bunlar bir film için yeterli değil. Filmin senaryosunu pek beğendiğimi öyleyemeeceğim heleki 2011 yılında ve gayette iyi bir bütçeyle çekilmiş bu filmin grafikleri çok daha başarılı olabilirdi. Özellikle şeytanımız pek olmamış diyebilirim. Ya da kurtların birden peluş gibi görünmesi falan..
0
2 years ago
EmirHan profile photo
EmirHan
Konusu ilgi çekici. Kadro mükemmel. Ancak filmde cadı konsepti daha iyi kullanılabilirdi. Yine de fantastik türünü sevenler için ideal.
0
over 2 years ago

Who liked Season of the Witch

Who wishlisted Season of the Witch

Shelves that Include Season of the Witch

Interesting content shared about Season of the Witch

^ Back to Top