Sen to Chihiro no kamikakushi (Spirited Away) (2001) poster

Sen to Chihiro no kamikakushi (2001)
(Spirited Away)

Director
Country
Japan
Runtime
125 minutes
PalavraUstuAzSinema küçük bir kız olan Chihiro, ailesiyle birlikte bir tünelden geçerken kaybolur ve gizli bir dünyaya girer. Burada ailesi garip bir değişim geçiren Chihiro, kendisini güçlü bir cadı tarafından yönetilen garip bir kasabada bulur. Cadı tarafından dünyaya dönmesi engellenen Chihiro, burada cadının kurbanı olan pek çok garip ruha ve yaratığa rastlar...ALINTIDIR

Sophie profile photo
Sophie
Miyazaki animelerini delicesine sevmeme rağmen bu harika animesini neden sürekli erteledim bilmiyorum. O kadar güzeldi ki söyleyecek söz bulamıyorum.
5
3 months ago
SNOWSXYZ profile photo
SNOWSXYZ
Bu filmle anime dünyasına giriş yaptım ...
1
9 months ago
Brook profile photo
Brook
Hayao Miyazaki filmi için ne denir ki. :) Başka bir dünyaya götürdü. Anime sevdiren filmlerden biri daha oldu benim için :)
3
10 months ago
starch profile photo
starch
Herhalde üçüncü izleyişim. Her seferinde gözüme başka güzel görünüyor. Hayal gücünün sınırlarında, nefis çizgiler.. İzlemeyen kalmasın.
8
1 year ago
burcst profile photo
burcst
Çok tatlı bi animeydi. Chihiro'nun baloncuklu ağlayışına, o şapşik farenin örgü örüşüne,el sallayan fenere,yıldızdan mamalara,cool Haku'ya ve no face'in "al al" demesine :) bayıldım! :) muhteşem bir hayal gücü,sevgiye ilişkin masum bi bakışı var,çok sevdim.
4
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
İzlediğim en iyi anime film. Hatırlıyorum da çocukken sinemaya gittiğim ilk animasyonlardan biriydi (bizim buraya 3-4 yıl sonra gelmişti) Ben 7-8 yaşındaydım ve çok etkilenmiştim hiçbir zaman unutamadım. No Face kabuslarıma bile girmişti :D Harika bir animasyon defalarca izlenebilir.
6
1 year ago
phoeniks profile photo
phoeniks
harikaydıı mükemmeld, anlatılanlardan beklentim yksekti gerçekten de fazlasıyla övgüyü hak eden bir film çizgiler öykü harikulade her sahnesi diken diken etti beni heyecanlı yürek burkan bir anime söyeleycek söz yok fazla zaten sonunda çalan şarkı beni benden aldı başka dünyaya götürdü...burcst ve yazcsefa sayenizde izledim bu kadar geciktiğim için çok pişmanım çok teşekkürler:))
6
1 year ago
yabann profile photo
yabann
çok güzeldi bu kadar erteleyip geç izlediğim için üzüldüm doğrusu ..
3
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Animeler görsel olarak zaten güzel olur yani bunu diğerlerinden ayıran inanılmaz bir özellik değil ama bunun kurgusu içiindeki hayalgücü senaryonun akışkanlığı inanılmazdı. Üstelik böyle abartılı konulu filmleri normalde sevmesem dahi bir saniye bile sıkılmadan izledim. Anime zaten severm ama imdb listesinde bukdar yüksekte bir anime görünce ne olabilirki diye düşünmüştüm. izlediğimdeyse olduğu yeri sonuna kadar hakettiğini anladım. Müzikleri bile harikaydı ki sondaki müzik gerçekten inanılmazdı. Hiçkimsenin kötü bişey söylemeye elinin gimeyeceğini düşünüyorum zaten. Animelerde her zaman komik bi tipte olur. Neden bilmiyorum yorumlarda hiçkimse bişey söylememiş şaşırdım :D şu fareye çok gülmediniz mi :D
6
2 years ago
neway profile photo
neway
Ah bu adamın hayalgücü. Çizgi film deyip geçmemek lazım
8
2 years ago
kont.h.es profile photo
kont.h.es
Miyazaki'nin o başlı başına muhteşem dünyasının en güzel örneklerinden biri.
1
over 2 years ago

Who liked Sen to Chihiro no kamikakushi

Who wishlisted Sen to Chihiro no kamikakushi

Shelves that Include Sen to Chihiro no kamikakushi

Interesting content shared about Sen to Chihiro no kamikakushi

^ Back to Top