Senden Bana Kalan (2015) poster

Senden Bana Kalan (2015)

Director
Country
Turkey
Blacklion Çocukluğunda annesiz ve babasız kalan Özgür, büyükbabasının mirası sayesinde zorluk görmeden, biraz da şımartılarak büyümüştür. Büyükbabasından kalacak olan miras sayesinde rahat ve sorumsuz bir hayat sürmeyi planlarken 18 yaşına bastığı gün işlerin hiç de umduğu gibi gitmeyeceğini öğrenir. Özgür mirası alabilmek için vasiyetnamede yazan bir şartı yerine getirmek zorundadır. Buna göre İstanbul'dan Çanakkale'nin Adatepe köyüne taşınacak ve burada bir yıl geçirecektir. Özgür bu şartı yerine getirmezse mirasın yalnızca ufak bir kısmını alabilecek, geri kalan kısmı ise hayır kurumlarına bağışlanacaktır. Mirası hak ettiğini düşünen Özgür, Adatepe'ye gider ve kendini bekleyen yeni hayata böylece atılmış olur. Adatepe'de onu büyük sürprizler beklemektedir. En büyük sürpriz ise beklenmedik bir anda hayatına giren Elif olacaktır.

bengu87 profile photo
bengu87
of of of diyorum yani baştan sona muhteşemdi mendiller hazır olsun :)
0
4 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Uyarlama filmler arasında gerçekten iyi bir yere sahip olacak. Her şekilde benzetmişler, çok tatlı çift olmuşlar zaten. Bir Milyonerin İlk Aşkı'nda da çok ağlamıştım, bunda da öyle oldu. Güzeldi ya.
0
1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
sıkılmadan film boyunca bi tebessümle izledim , oyunculuklar bazen çok iyiyken bazen biraz düştü , senaryoda kopukluklar mevcut onlar giderilmiş olsa çok daha iyi olabilirdi , yine de beğendim güzel filmdi :)
0
1 year ago
rapsodiiiii profile photo
rapsodiiiii
Ben izlemek gibi bir hata yaptım siz yapmayın arkadaşlar.
0
over 1 year ago
Kek profile photo
Kek
'bir milyonerin ilk aşkı' filmi ile çok bağdaşıyor ama senden bana kalan daha güzel karelerle seyirciye sunulmuş
1
over 1 year ago

Who liked Senden Bana Kalan

Who wishlisted Senden Bana Kalan

Shelves that Include Senden Bana Kalan

Interesting content shared about Senden Bana Kalan

^ Back to Top