Seni Seviyorum Adamim (2014) poster

Seni Seviyorum Adamim (2014)

Director
Country
Turkey
starch Berk Ataman, müzik yapımcısı olarak parlak yıllarını geride bırakmıştır. Mesleğinden soğuyan Berk, krizin etkilerini silmek için Kıbrıs'ta bir sahil kasabasında hayatını sürdürmeye karar vermiştir. Gönül işleriyle de arasının iyi olmadığından yaşadıklarından sonra artık emindir. 13 yılını bu şekilde sakin, huzurlu ve yalnız bir şekilde geçirmiştir. Evi ve teknesi hayatındaki en önemli iki şeydir, başka bir derdi de yoktur. Ta ki Ezel ile tanışana kadar... Ezel her anını dolu dolu yaşayan, yetenekli, neşeli ve heyecanlı ruhuyla Berk'in karanlığa gömülen dünyasını aydınlatmaya başlar. Ancak bu aydınlık yeni bir karanlığı da beraberinde getirecektir. Çünkü Ezel ile ilgili alacağı bir haber ikilinin aşkını büyük bir sınavdan geçirecektir.

starch profile photo
starch
Girne ve İstanbul görüntülerini ve müzikleri sevdim. Bu kız bu çocuğa hiç uymamış.
1
2 months ago
burcst profile photo
burcst
Barış Kılıç'ın varlığı ve oyunculuğu beni yanıltmadı yine,bir kez daha sevdim.Film balık burcundaydı.ben balık o balık, ortaya karışık karmakarışık bişey oldum izlerken.Kurgusu şöyleydi,tekniği böyleydi diye kötü yorumlar almış ama ben çok sevdim.Evet Sweet November'dan bu yana çokça işlenen bilindik bi konu belki ama sıcak doğal ve güzeldi.Ayrıca film boyunca çok güzel şarkılar dinliyorsunuz..
2
1 year ago
rapsodiiiii profile photo
rapsodiiiii
Hasta ve çılgın kız, ıssız oğlan... hmm çok değişik bir senaryo.
0
over 1 year ago
MehmetK profile photo
MehmetK
Keşke Kıbrıs'ta çekilen bir filmde Kıbrıslı sanatçılarımıza yer verip önlerini açsanız ve böyle şaçma sapan konuşmalar ortaya çıkmadan adamızı güzel bir şekilde tanıtsanız.
0
over 1 year ago
93desibel profile photo
93desibel
sonuna kadar nasıl dayandım sormayın ben de bılmıyorum.
0
over 1 year ago
BuseY. profile photo
BuseY.
oldukça sıradan senaryosuyla, amatör oyunculuklarıyla ve saçma geçişleriyle hayatımın 1,5 saatini çaldı diyebilirim. beğenmedim.
0
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
klasik konusu olan ama eğlenceli işlenişi ve güzel müzikleriyle harmanlanınca ortaya güzel bir şeyler çıkaran bir filmdi , sıkılmadan izledim :)
1
over 1 year ago

Who liked Seni Seviyorum Adamim

Who wishlisted Seni Seviyorum Adamim

Shelves that Include Seni Seviyorum Adamim

Interesting content shared about Seni Seviyorum Adamim

^ Back to Top