Serena (2014) poster

Serena (2014)

Director
Country
USA
Runtime
109 minutes
ernestocheozge 1929 yılında George ve Serena Pemberton Kuzey Carolina'ya yerleşmek için yaşadıkları Boston kentinden ayrılan genç bir çifttir. Yeni yerleşim yerlerinde sadece ev değil, sıfırdan bir hayat inşa ederler ve kerestecilik işinde yükselirler. Serena genç ve güzel olduğu kadar yetenekli ve kurnaz bir kadındır. Kocasının başarısına daima destek olan Serena önlerini kesmek isteyen herkesin de ayağını bir biçimde kaydırır. Fakat kendisine dair bilmediği önemli bir gerçek kısa sürede ortaya çıkar. Serena hamile kalamıyordur, sevgili kocasına asla bir çocuk veremeyecektir. Bu haber Serena'nın iyice hırslanmasına yol açar ve kıskançlığını tırmandırır. Çünkü George'un onların evliliklerinden önce başka bir kadından gayrimeşru çocuğu olmuştur. Serena hayata karşı tüm hıncını bu çocuğu ortadan kaldırmak için kullanacaktır. ayrıca da film, Serena romanından uyarlamadır.

KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Bu sitede, beğenmeyeni beğeneninden fazla olan tek film budur herhalde =D
0
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bu ikili her türlü izlenir diye çekilip bu tezin yanlışlığını ispatlayan bir film olmuş. Lawrence var Cooper var bir kaç güzel manzara var. Onun dışında bomboş bir film.
4
8 months ago
Vervain profile photo
Vervain
İzlemedim diye üzülmeyin. Prodüksiyona harcanan paraya yazık...
4
8 months ago
UNALILK profile photo
UNALILK
Zamanınızı daha iyi filmlerle değerlendirmenizi tavsiye ederim...
5
8 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Böyle bir oyuncu kadrosu, böyle bir yönetmen, güzelim manzaralar ve kostümler ancak bu kadar harcanabilirdi. Yazık olmuş.
4
8 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
bakıyorsunuz kaliteli 2 oyuncu war izliyim diyorsunuz , sonrası tam bir fiyasko hayal kırıklığı tüm film tek bir çizgi üstünde ilerliyor , sözde vurucu olması gereken sahneler bile tek düzelikte dewam ediyor , ben ettim siz etmeyin zamanınızı çöpe atmayın ...
6
1 year ago
mrfaruk profile photo
mrfaruk
oyuncular için izlenebilir onun dışında konusu bile tam olarak anlaşılamıyo
1
almost 2 years ago

Who liked Serena

Who wishlisted Serena

Shelves that Include Serena

Interesting content shared about Serena

^ Back to Top