Serendipity (2001) poster

Serendipity (2001)

Director
Country
USA
Runtime
90 minutes
gkhn. Noel'de sevgililerine hediye etmek üzere New York'ta eldiven alırken tanışan Jonathan (John Cusack) ile Sara (Kate Beckinsale), kaderin garip cilvesi yüzünden birbirlerine aşık olurlar... Yıldırım aşk bu olsa gerek. Jonathan, Sara ile ilgili her şeyi öğrenmeye çalışırken, Sara bu ilişki için pek gönüllü gibi görünmemektedir. Aradan yıllar geçer ve birbirlerini kaybeden bu ikili yeni buldukları sevgilileri ile evlenmek üzeredir. Ancak, hiç akıllarından çıkmayan o bir gecelik arkadaşlıkları ve aşklarının devamı için bir şans daha olup olmadığını anlamak üzere tekrar birbirlerini bulmaya karar verirler...

Sefa profile photo
Sefa
Zamanının su gibi aktığı, her müziğinde farklı duygular yaşatan ve bunu güzel oyunculuklarla süsleyen romantik bir filmdi.
1
3 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks
bunlar iflah olmaz romantikler ama bir o kadar da tatlılar aşk insana neler yaptırıyor izleyin de görün:) ben de bir tek kendimi sanırdım bu kadar kaderci tesadüflere inanan başkalarının olduğunu görmek baya rahatlatıcıydı :))şaka bir yana bu kadar tesadüf inanılmaz fazla umarım ve dilerim böyle işliyordur evren bir yanım bu mucizeye inanmak istiyor bir yanım da olasılıksız diyor:))
6
11 months ago
otekiben profile photo
otekiben
ya bir kerede normal bi sekilde asik olun be. illa tesadufler, illa olaganustulukler...
1
2 years ago
GoodDaySunShine profile photo
GoodDaySunShine
Yok artık dedim durdum.. :) epey romantik biraz da fantastik :)
0
over 2 years ago
starch profile photo
starch
New Yorkun seçkin görüntüleri eşliğinde özenle çekilmiş romantik bir güzellik..
1
over 2 years ago

Who liked Serendipity

Who wishlisted Serendipity

Shelves that Include Serendipity

Interesting content shared about Serendipity

^ Back to Top