Seven Psychopaths (2012) poster

Seven Psychopaths (2012)

Director
Country
UK
Runtime
110 minutes
Blacklion Uzun süredir düzgün bir şey yazamayan senarist Marty, tam da yazmak istediği türden psikopat bir hikâyenin içine düşmek üzere. Çünkü sağolsun, köpek kaçırma işlerine dalan arkadaşı Billy, aslında hiç bir yardımı dokunmayan her türlü yardıma hazır. Billy’nin Hans’la yaptığı küçük üçkağıtçılığın ucu bir mafya babasının sevgili minik köpeğine değince, bu üçlü kendilerini ancak filmlerde olabileceğine inandıkları bir dünyada bulur. Colin Farrel, Sam Rockwell ve Christopher Walken gerçekten müthiş bir takım olmuş. Komedi, drama, aksiyon - her rolde akıyorlar. Vahşi ve manyak mafya babası rolündeki Woody Harrelson da ekibin tuzu biberi.

melihkk1 profile photo
melihkk1
Bide Tom waits'i görünce insan ister istemez heyecanlanıyor. Sesine kurban .
1
4 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Kara mizah türünün en iyi örneklerinden. Ölüm olgusunun üstüne çok eleştirel bir şekilde yaklaşmış. Colin Farrel dev oynamış. Filmde çok gönderme vardı. En çok hoşuma giden kısım ise zodiac a yaptığı gönderme.
1
4 months ago
berrn profile photo
berrn
çok sevdim. dikkatli izleyince hafif mantık hataları yakalayabiliyorsunuz ki bu çoğu filmde başımıza gelen bir şey ve kesinlikle rahatsız edici sevide değil. benim tek keşkem kadın karakterlerin psikopatlar arasında yer almasıydı. 5 psikopat olsaymış böyle olsaymış :) en'lerim arasında girdi desem abartmamış olurum. izleyiniz..
3
8 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
In Bruges kadar olmasa da çok beğendim gerçekten. Martin McDonargh bir kez daha kara komedi nasıl çekilir dersi vermiş. Sanırım filmi yazarken de yaşadığı psikolojik durumu ve biraz da baskıyı aklından geçen diğer öykülerle harmanlayarak harika bir kurgu ortaya çıkarmış. O yan öykülerin herbirinden de güzel filmler çıkardı kesinlikle. Olga Kurylenko ve Abbie Cornish' in bu yedi psikopat arasında sayılması pek doğru olmamış gibi. Bunun ve bazı ufak tefek hissettiğim kopukluklar dışında bayıldığım bir yapım oldu. Yönetmenin gelecek filmlerini sabırsızlıkla bekliyorum.
6
9 months ago
Gokalpb profile photo
Gokalpb
Filme bir türlü ısınamadım izlerken. Mantık hataları vardı, olay örgüleri arası kopuktu. Kendimi filmin içinde hissemedim ne yazık ki
0
1 year ago
sedd1 profile photo
sedd1
filmin kafası güzel i like that.
0
1 year ago
eskon profile photo
eskon
Film ne kadar orijinal gibi görünse de dikkatli ve tecrübeli gözler inanılmaz derecede vasat olduğunu anlayacaklardır filmin.
0
over 1 year ago
bernausanmaz profile photo
bernausanmaz
zeki planlanmış olay örgüsünü güzel yazılmış dialoglar ile süsleyince sıkılmadan akan bir film oluyor sanırım. bu da kesinlikle öyle bir film olmuş:) çoğu absürd komedi filminin düştügü en temel hata dialogların da fazla absürd olmasıdır. bu durum seyirciyi filmi takip etmekte zorlar. bu filmde, aksine genel hikayedeki absürdlük, samimi dialoglar ile öyle tatlı harmanlanmış ki seyirci filmden kopmuyor. ayrıca şiddetin karikatürize edilerek sunulması tarantinonun tek elinde değil, o yüzden filmin de kendine göre bir tarzı vardı diyelim:) oyunculuklar başarılı.

izlenesi
3
over 1 year ago
Emrex profile photo
Emrex
Son zamanlarda seyrettiğim en iyi film diyebilirim. Bazı yerlerinde ufak devam hataları olsa da genel anlamda ilk 10 arasına sokabileceğim bir film. Çok iyiydi.
3
over 1 year ago
mine. profile photo
mine.
oldukçs iyi oyuncular olmasına aldanıp izlediğim bi film. ilk 25 dksına dayanabildim sadece. gerçekten ben çok sıkıldım
0
over 1 year ago
TolgaKARA profile photo
TolgaKARA
Beklentilerimin çok altında kalan bir film.
0
almost 2 years ago
hsnbz profile photo
hsnbz
Bomba gibi bir film. İlk 10 filmim içindedir.
0
almost 2 years ago
marilyn profile photo
marilyn
tabiki de bu filmle en iyi anladığım kötü yorumlar klişe,sen filmi izle.Bomba gibi film berbat yorumlar yazmışlar ve iyi ki ilk defa önyargıllı olmamışım.
0
2 years ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
cast, senaryo, kurgu müthiş. Ancak tavsiye ettiğim kişilerden filmden sıkıldığını söyleyenlerde oldu. Benimse favori 100 filmimin içersinde kesinlikle.
1
2 years ago
tutucu profile photo
tutucu
etkileyici :)
0
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
kult olmaya aday bir filmle karsilasacagimi dusunuyordum. izlemek keyif verse de pek etkilenmedim. in bruges ya da tarantino etkisinden cok uzak.
0
2 years ago

Who liked Seven Psychopaths

Who wishlisted Seven Psychopaths

Shelves that Include Seven Psychopaths

Interesting content shared about Seven Psychopaths

^ Back to Top