Seven Years in Tibet (1997) poster

Seven Years in Tibet (1997)

Country
USA
Runtime
136 minutes
tgbvc Tibet’te Yedi Yıl hd izle, Tibet’te Yedi Yıl izle, Tibet’te Yedi Yıl türkçe dublaj izle, Tibet’te Yedi Yıl full izle Avusturyalı dağcı Heinrich Harrer 2.Dünya Savaşı yıllarında ülkesinden uzaklaşır ve Himalayalara gider. Harrer, Tibet yakınlarındaki yasak bölge Lhasa’ya ulaşır. Onun aklında henüz hiç görmediği çocuğu vardır. Harrer Tibet’te çocuk yaştaki kutsal lider Dalai Lama’yla tanışır. Burada Tibet halkının Çin’den gördüğü zulme tanık olur. Kutsal lider Dalai Lama ise halkının onurunu düşünür. Harrer’ın da yardımı ile sürekli kendini eğitme ve geliştirme çabası içindedir.

zeftodeath profile photo
zeftodeath
yalnız arkadaşım hd izle nedir.
0
8 months ago
eskon profile photo
eskon
Özellikle başlangıçtaki dağ sahneleri size yükseklik korkusunu an be an yaşatmakta... Ayrıca Pitt'in Çin'e girmesi de yasaktır. Neden? Bu film yüzünden...
0
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
SIKICI Brad Pitt inanç reklamı yapmış.
0
over 1 year ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Brad Pitt faktörüyle izleyiciyi sinemaya çeken yapım gerçek hayat hikayesi izlemeyi sevenler için ideal. Tibet'in muhteşem görüntüleri eşliğinde akıp giden uzun süresi dengeli ayarlanmış temposu sayesinde keyifli bir seyirlik haline getiriyor. Türkiye'de oldukça ilgi gören film gösterime çıktığı hafta oynadığı her salonda ortalama 2700 adet ilet sattırmayı başarmıştı.
2
over 2 years ago
starch profile photo

Who liked Seven Years in Tibet

Who wishlisted Seven Years in Tibet

Shelves that Include Seven Years in Tibet

Interesting content shared about Seven Years in Tibet

^ Back to Top