Shallow Grave (1994) poster

Shallow Grave (1994)

Tags
Crime, Thriller
Director
Country
UK
Runtime
89 minutes

phoeniks profile photo
phoeniks
Filmin çekildiği dönemi göz önüne alırsak acaip bir film olmuş, yönetmenin kafası güzel mi acaba diye düşündüm vay canına bu kadarını beklemiyordum ters köşe oldu, ayrca evin her odasının farklı renk olması da ilginç bir ayrıntı olmuş. gerginliğini sonuna kadar koruyan nadir filmlerden başarılı.
0
1 month ago
melikebf profile photo
melikebf
Vay canına! Tekrar ,tekrar ve tekrar izlenir ki . Baya güzel bir film olmuş etkilenmedim diyemem. Ayrıca renkli ortamda gerilmek de bir başka oluyor.(Sarı,yeşil ,mavi, kırmızı,turuncu bir arada hiç bu kadar güzel durmamıştır sanırım. ) Bir an önce izleyin, kaçırmayın bu güzelliği derim.
4
11 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Ben çok beğendim. Danny Boyle çok iyi bir suç filmi ortaya çıkarmış. Trainspotting filminin de temelleri bu filmde atılmış. Oyunculuklar Ewan McGregor başta olmak üzere oldukça iyiydi. Bence kesinlikle izlenmeli.
2
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Oldukça etkilendiğim bir polisiye filmi oldu. Daha önce İskoç yapımı film izlememiştim başlangıç için fazlasıyla iyiydi. Tabi her yerde İngiliz yazsa da. Yönetmen Danny Boyle bu bağımsız filmle tanınmaya başlamıştır. Belkide beklentisiz açtığım içindi fakat bir polisiye filmden bekleyeceğim şeyleri karşıladı.
1
2 years ago
Sekyazar profile photo
Sekyazar
film idare eder ama senaryoyu havada bırakmış etkileyici olamamış yönetmen finalde
0
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
el elden ustundur hesabi olmus ama biraz basit kalmis...
0
over 2 years ago

Who liked Shallow Grave

Who wishlisted Shallow Grave

Shelves that Include Shallow Grave

Interesting content shared about Shallow Grave

^ Back to Top