Shame (2011) poster

Shame (2011)

Director
Country
UK
Runtime
101 minutes
slymndgn Brandon 30'lu yaşlarında New York'ta yaşayan, kelimenin gerçek anlamıyla seks bağımlısı bir adamdır. Fakat asi kız kardeşi onun yanına taşınınca Brandon'ın hayatı da beklenmedik biçimde değişecektir. Zira kız kardeşi Sissy (Carey Mulligan) ikisinin de geçmişinden gelen acı dolu hatıraları da beraberinde getirecektir...Toronto Film Festivali'nde görücüye çıkan Utanç/Shame, cinselliğin merkezde olduğu bir New York draması olarak niteleniyor. Ses getiren Açlık (Hunger) filmiyle tanıdığımız ve son dönemlerin gözde yapımlarında yer alan Michael Fassbender'ın başrolü canlandırdığı yapım İngiliz sinemacı Steve McQueen'in hem senaryoyu hem de yönetmenliği üstlendiği henüz ikinci film..(b.p)

slymndgn profile photo
slymndgn
''Modern insan, kayboluş, seks bağımlılığı.''
0
9 months ago
erseis2006 profile photo
erseis2006
mümkün olmayan bir sevgi meselesi utanç duyulan anılar belki...ve bunlardan kaçmak için anlamsız boş zevkler..derin ama sığ gösterilen bi karakter mükemmel oyunculuk..
2
1 year ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
ıssız adamın yabancı versiyonu mu :) ama sıkıcı ..sadece şu açıdan değerlendirilir film : sevgisiz herkes yalnızdır yüzlerce bedenle olsa bile .. tamamen yalnızlık ise asla ..
1
over 1 year ago
eskon profile photo
eskon
seks bağımlısı bir adamın bunaltıcı yaşamı..
0
almost 2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
pek bisey anlamadim ama nedense etkilendim...
2
2 years ago

Who liked Shame

Who wishlisted Shame

Shelves that Include Shame

Interesting content shared about Shame

^ Back to Top