Shaun the Sheep Movie (2015) poster

Shaun the Sheep Movie (2015)

Tags
Adventure, Animation, Comedy
Director
Country
UK
Runtime
85 minutes
Blacklion Shaun biraz eğlenmek için küçük bir tatil yapmaya karar verir. Çiftçi, bir karavan ve çok dik bir tepenin sayesinde kendini Big City’de bulur. Shaun ve sürüsü bakalım güvenle yemyeşil çimle kaplı huzurlu otlaklarına dönebilecekler midir?

eminuk profile photo
eminuk
Çok güzeldi. Böyle bir animasyondan beklenmeyecek kadar çok ince espri vardı içinde. Öğrencilerimle izledim ama onlardan çok ben dikkat kesildim filme. Hatta ağlama noktasına geldiğimiz yerler de oldu. Ne bileyim, hiç bu kadar başarılı olacağını düşünmemiştim. Bravo vallahi.
3
6 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Dünyanın en çalışkan koyunları sanırım :D keyifli ve tatlı dialogsuz bir animasyon :)
4
11 months ago
UNALILK profile photo
UNALILK
şirin mi şirin, sevimli mi sevimli kuzucuklar ve arkadaşlarının maceraları... tavsiye edilir... :)
5
11 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Çok eğlenceli bir film hatta zaman zaman hayvanların masumiyeti karşısında gözleriniz bile dolabilir. Ayrıca çok büyük bir emek harcandığı belli. Her yaştan izleyiciyi mutlu eder bu film :)
4
11 months ago
starch profile photo
starch
Aynı stüdyo yapımı Wallace & Gromit adlı (Bir adam ve köpeği) karakterlerin de epeyce kısa filmi ve bir uzun metrajlı filmi varmış. Konuşmasız olduğuna göre, rastladığınız yerde izleyebilirsiniz..
3
1 year ago
starch profile photo
starch
Efektler dışında, bir çeşit sessiz film izledik. Konuşma olmamasına rağmen, mimikler öyle başarılıydı, hayvanlar öyle şirindi ki; Breaking Bad'e bile gönderme yaptıkları bu eğlenceli film, bir daha izlenir.. :))
4
1 year ago
burcst profile photo
burcst
O nasıl tatlı bi filmdi öyle! bunu çocukken de izlemek istiyorum :)) o kuzucukların tatlılığı, o köpeğin sadakati..yine söylemeden geçemiycem,insanların dünyasında yaşamak küçük dostlarımız için çok zor.Komik detaylarla dolu sımsıcak bi film olmuş.Özellikle hayvan barınağında birileri onları sahiplensin diye şekilden şekile giren,taklalar atan hayvanların hali ne de güzel yansıtılmış.Bilmiş kuzuların çitten atlama tuzağıyla sizi uyutmalarına izin vermeyin,gözünüzü 4 açın izleyin :)
7
1 year ago
phoeniks profile photo
phoeniks
çook tatlıydılar kuzucuklaar ve köpekler de çok şirindi bu kuzular sıradan kuzu değil çok eğlenceli vefalı çıktılar:))bir güncük tatil yapalım dediler başlarına gelmeyen kalmadı:))
6
1 year ago

Who liked Shaun the Sheep Movie

Who wishlisted Shaun the Sheep Movie

Shelves that Include Shaun the Sheep Movie

Interesting content shared about Shaun the Sheep Movie

^ Back to Top