Shrek 2 (2004) poster

Shrek 2 (2004)

Director
Country
USA
Runtime
93 minutes
KerseL Shrek ile Fiona balayından dönmüştür. Fiona'nın ailesinden gelen bir davet mektubuyla karşılaşırlar. Fiona'nın kral babasıyla kraliçe annesi, yeni evli çifti Uzak Ülke'ye davet etmektedir. Bunun üzerine yanlarına Eşek'i de alarak yola çıkarlar. Prensesin geri dönüşünü kutlamak için Uzak Ülke'nin vatandaşları sokaklara dökülmüştür. Kral ve Kraliçe de sevgili kızlarının ve hiç tanımadıkları damatlarının (yeni Prens) dönüşünü heyecanla beklemektedir. Ancak her ikisi de yeni damatlarının dış görünümüne hazırlıklı değildir. Üstelik sevgili kızları da çok değişmiştir. Shrek ile Fiona'nın bilmediği bazı gerçekler vardır. Bu sürpriz evlilikle birlikte Fiona'nın kral babasının geleceğe yönelik planları suya düşmüştür. Bunun üzerine o ana kadar ki bütün gelişmeleri tersine çevirebilmek için Fiona'nın Peri Vaftiz Annesinden, Yakışıklı Prensten ve ünlü canavar avcısı Çizmeli Kedi'den yardım ister.

pembekelebek profile photo
pembekelebek
ilkinde aldığım tadı bu seri de alamadım.. orta halli izlenebilir bir animasyon filmi.. ilki kadar asla güzel olmaz..
0
4 months ago
EDITOR profile photo
EDITOR
EFSANE DEVAM EDİYOR ) Tartışmasız bugüne dek yapılan en iyi animasyon. Bir animasyonda olması gereken tüm özellikler var. Ayrıca her yaşa hitap eder. Bildiğimiz 'Shrek', kaçırmayın )
0
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
yine eğlenceli ve güzel bir shrek filmi :)
0
over 2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
her yaşta izlenebilecek animasyon
0
over 2 years ago
Joker profile photo
Joker
yahu o kedi sahnesi(spoiler anlatamam) ne muhteşem komik bir sahnedir. Özetle eğlenceli film, rahatlama modunda izleyin.
0
3 years ago

Who liked Shrek 2

Who wishlisted Shrek 2

Shelves that Include Shrek 2

Interesting content shared about Shrek 2

^ Back to Top