Sibir. Monamur (Siberia, Monamour) (2011) poster

Sibir. Monamur (2011)
(Siberia, Monamour)

Tags
Drama
Director
Country
Russia
Runtime
102 minutes
yabann Sibirya, sonbaharın sonuna doğru. Tayga'nın ıssız köyünde yaşlı bir adam olan İvan ile onun 7 yaşındaki erkek torunu Leshia yaşamaktadır. Bir yabani köpek sürüsü civardaki herşeyi yiyip bitirmektedir. Bu köpeklerden biri Leshia'nın en iyi dostudur. Bazen onlara yiyecek getiren Yuri Amca köyün dönüş yolunda köpekler tarafından saldırıya uğrar ve can verir. Ivan ve Leshia erzaksız kalır. Birgün Leshia, Ivan'ın köpeğine ateş ettiğine şahit olur . Yaşlı adam onu kör bir kuyuda bulur ama onu çıkarmak için başarısız olur. Yaşlı adam amansızca yardım arar. Leshia beklediği ve birgün geleceğine inandığı babası gibi dedesininde geleceğine inanmaktadır.Yaşlı bir adam ve torunu, onlarla ilgilenen akrabası ve onu aldatan eşi, iki serseri haydut, iki asker ve hayat kadının birbirlerine değen dramatik yaşam hikayesi...

starch profile photo
starch
nE GÜZEL BİR FİLMMİŞ. çOK ETKİLENDİM..
0
almost 2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
doğanın ve vicdanın insafında olan bir avuç hayat. izlerken kötümser bir yaklaşım hissettirse de insanlıktan umudu kesmeyen bir hikaye.
1
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
Uzak diyarlarda insansız teknolojisiz yaşamlar .. Çok güzel , etkileyici doğası ve oyunculukları ile izlenmesi gereken güzel bir film.. Tavsiye ederim arkadaşlar .
1
2 years ago

Who liked Sibir. Monamur

Who wishlisted Sibir. Monamur

Shelves that Include Sibir. Monamur

Interesting content shared about Sibir. Monamur

^ Back to Top