Side Effects (2013) poster

Side Effects (2013)

Country
USA
Runtime
106 minutes
gkhn. Acı Reçete”, Emily’nin (Rooney Mara) psikiyatristinin (Jude Law) kendisine tedavisi için verdiği yeni bir ilacın hayatını nasıl değiştirdiğini ve eşi ile hayatını ne yönde etkilediğini gerilim türünde anlatan bir filmdir. Emily (Rooney Mara) ve Martin (Channing Tatum) New York’ta başarılı ve yüksek standartlarda yaşayan bir çifttir. Bir gün borsa yolsuzluğu yüzünden Martin hapse girer. Tabi bu arada yaşam standartları da haliyle düşer ve Emily Manhattan’da ufak bir apartman dairesine taşınır. Dört yıl boyunca kocasının hapisten çıkmasını bekler. Bu sırada ağır depresyona girer. Emily’nin intihar girişiminden sonra yanına danışman olarak psikiyatrist Jonathan Banks (Jude Law) getirilir. Emily terapi görmeyi ve anti depresan ilaçlar almayı kabul eder. Emily verdiği bu karar ile hem kendi hayatını hem de çevresindeki tüm insanların hayatını etkileyebileceğinden haberi bile yoktur

Sefa profile photo
Sefa
Durgun bir film ancak izlenmeli. Ters köşe olan bir film ve bana Gone Girl filmini anımsattı tabikide bi Gone Girl olamaz. Kadınlar çok tehlikeli abi dikkat etmek lazım :)
0
9 months ago
lordmad profile photo
lordmad
Film ilerledikçe tahmin edilmesi kolay hale gelen bir film oldu benim açımdan.Genel olarak durağan ilerleyen bir filmdi ve seçilen müzikler aşırı yanlış muziklerdi,filmin durağanlığını canlandıracağına daha durağan hale getirmişti müzikler ama genel olarak izlettirdi kendini,fena değil.
0
over 1 year ago
incidamla profile photo
incidamla
"Ters Köşe" filmlerden... Senaryoda ciddi açıklar var pek tatmin edici sayılmaz.
0
over 2 years ago

Who liked Side Effects

Who wishlisted Side Effects

Shelves that Include Side Effects

Interesting content shared about Side Effects

^ Back to Top