Sin City: A Dame to Kill For (2014) poster

Sin City: A Dame to Kill For (2014)

Director
Country
USA
Runtime
102 minutes
cinemarty Günah Şehri'nin zifiri karanlık gecelerinden birinde Dwight McCarty ile karşılaşırız. Dwight işleri nasıl berbat ettiğini düşürken 'hayat' adını verdiği gri ve hissiz cehennemden kaçıp sıfırdan başlayabilmek için her şeye hazır gibidir. Bilmediği şey ise pek yakında tek aşkı Ava'nın çıkıp gelecek olmasıdır... Zamanında kalbini fazlasıyla kıran güzeller güzeli Ava, sonrasında cani milyarder Damien Lord ile evlenmiş, şimdiyse kocasından ve koruması Manute'dan kurtulmak için Dwight'ın yardımına muhtaç kalmıştır. Dwight belalarla dolu bu şehirde kimseye güvenmemesi gerektiğini unutur ve Ava'ya yardım etmek için kendini tehlikeli bir oyunun ortasına atar. Bu esnada şehrin diğer köşelerinde de karanlık yeniden uyanışa geçmiştir...

melihkk1 profile photo
melihkk1
İlk filmden daha fazla depresif ve sonuçsuz bir konu işlenmiş. Paralel konular bence gereksiz olmuş. Gene ilk filme göre karikatürize aşırı yükseltilmiş. Yani karikatür severler bu filme bayılabilir. Görsel ve efektler güzel ama konu berbat. Arada Bruce abiyi görünce flashback yaşamadan duramıyoruz. :) Eva Green hazretleri gerçekten de büyülüyor. Orda ki josh brolin ile bende büyülendim. Mickey Rouke nin makyajı üstünde biraz daha uğraşılabilirdi.
0
5 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bu kadar fazla eleştiri gördükten sonra biraz korkuyodum açıkcası ama yine çok büyük keyif aldım. İlk film tabiki daha iyi ama bu da kesinlikle çok başarılı. Yine isimler çok iyi. Keşke ilkindeki gibi tek bir hikaye değil de üç dört hikayeden oluşsaydı, ama yine de tek hikaye olmasına rağmen oldukça akıcı işlenmiş. Filmde de söylediği gibi Eva Green gerçekten tanrıça gibi :)Jessica Alba da formundan hiçbir şey kaybetmemiş.
5
7 months ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
60M $ bütçeyle Robert Rodriguez'in kariyerinde yönettiği en pahalı film.

Salma Hayek, Rose McGowan, Angelina Jolie, Rachel Weisz, Michelle Williams, Helena Bonham Carter, Scarlett Johansson, Anne Hathaway ve Jennifer Lawrence Eva Green'in canlandırdığı karakter için düşünülen isimlermiş.
4
10 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Maalesef ilk filmin yanından bile geçemez.
0
1 year ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
ilk film çok güzeldi, bu film ise bir o kadar kötüydü. hiç beğenmedim!
0
almost 2 years ago
muratkaya profile photo
muratkaya
Sin City deyince çoğumuzun hafızalarında karakterleri daha ilgi çekici kılan eşsiz renkleriydi.Bu sebeple bile ilk filmin verdiği tadı vermediği ortada Becky i özlüyor insan,Goldie,Shellie yi özlüyor.
0
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
sadece görsel açıdan zirve yapmış sıradan bir senaryo. izlemek keyif verse de sin city'nin etkileyiciliğinden çok uzak.
1
2 years ago
eskon profile photo
eskon
çizgi roman, çizgi roman diyoruz a, sakın -18 ile izlemeyin. ağır cinsel sahneler var; özellikle eva abla filme girince iş iyice çığrından çıkmış. eva green in gerçekten heykel gibi vücudu bol bol kullanılmış hem de hiç tasarrufa gidilmeden! çok uzun bir aradan sonra çekilen bu ikinci film hayal kırıklığına uğratmıyor bizi.
0
2 years ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Sizde çocukluğunuzda Zagor, Mr. No. Barbar Conan, Süpermen vs. vs. gibi çizgi romanları elinizden düşüremiyorduysanız, bu film sizi çocukluğunuza götürecek. Bir film seyretmekten ziyade kendinizi bir çizgi roman okuyormuş gibi hissedeceksiniz. Çizgi roman severlerin tadına bakması gereken bir film. Tez zamanda izleyin.
2
2 years ago
Poker profile photo
Poker
İlk olarak birinci filmin büyüsü bozulmuş.İkinci olarak Josh Brolin in oyndağı karakteri cliwe owen daha iyi oynamıştı.Üçüncü olarak da johnny karakterinin hikayesi çok güzel giderken bir anda bitirdiler.Bunun dışında geri kalanlar iyiydi
0
2 years ago
bahmetp profile photo
bahmetp
marv çok efsane bi karakter. her sahneye çıktığında bi heyecan katıyor filme.
0
2 years ago

Who liked Sin City: A Dame to Kill For

Who wishlisted Sin City: A Dame to Kill For

Shelves that Include Sin City: A Dame to Kill For

Interesting content shared about Sin City: A Dame to Kill For

^ Back to Top