Six Days Seven Nights (1998) poster

Six Days Seven Nights (1998)

Tags
Action, Adventure, Comedy
Director
Country
USA
Runtime
98 minutes
yazcsefa Aksiyon filmlerinin unutulmaz kahramanı Harrison Ford, Altı Gün Yedi Gece'de başrol oynuyor. Film bir rüya tatilinin nasıl curcunalı tropikal bir kabusa dönüştüğünü anlatıyor. Kaba ve hırçın kargo uçağı pilotu Quinn Harris (Ford) ümitsizce Tahiti'ye gitmek için uçak arayan keskin dilli New Yorklu Robin Monroem (Anne Heche) ile karşılaşana kadar turistlerden nefret eder. Hava muhalefetinden darbe yemiş uçağı fırtınaya girer. Terkedilmiş bir adada Quinn ve Robin başbaşadırlar ve çabucak cennetin bütün tehlikelerini keşfetmeye başlarlar. Onların talihsizliklerini, hiçbir gezi broşüründe bulamayacağınız Altı Gün Yedi Gece'lik bir eğlenceye dönüştürme şansı sizin elinizde!

phoeniks profile photo
phoeniks
muhteşem manzaraların eşliğinde romantik komedi tadında az macera soslu tatlı eğlenceli bir filmdi:)) izlememi tavsiye ettiğiniz için teşekkürler starch ve burcst gerçekten dinlendrici bir film oldu benim için:))
4
1 year ago
starch profile photo
starch
Cennet gibi adalarda geçen bir romantik-macera filmi..
3
1 year ago
burcst profile photo
burcst
Çok güzel bi filmdi,yormuyor,sıkmıyor,eğlendiriyor :) eski tarihli filmlerin ortak özelliği olan o tatlılık bu filmde de var.
4
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Eğlenceli güzel bir haftasonu filmiydi. Harrison Ford ve David Schwimmer' in performanslarını çok başarılı buldum. Sıradan sade bir Romantik macera filmi olmasına rağmen güzel tebessümlerle dolu bir vakit geçirdim bundan dolayı beğendim.
5
1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Biri evli bir erkek, diğeri ise evlilik hazırlığı içinde olan bir kadının uçakla adaya düştükten sonra başlarından geçen macera ve aşk öyküsünü anlatan çok güzel bir film.
0
over 2 years ago

Who liked Six Days Seven Nights

Who wishlisted Six Days Seven Nights

Shelves that Include Six Days Seven Nights

Interesting content shared about Six Days Seven Nights

^ Back to Top