Sleuth (2007) poster

Sleuth (2007)

Director
Country
USA
Runtime
88 minutes
starch Ölümcül Oyun'da, bir kadına sahip olma mücadelesi veren iki erkek üzerine bir öykü anlatılıyor. Olayda her iki erkeğin de sahip olmak istediği bir kadın vardır ama anlatılan aslında kavga eden erkekler ve erkeklerin neden kavga ettiği üzerine bir hikâyedir. Sonuçta erkek egosu üzerine bir öyküye dönüşür. Öykü, rekabet ve karşısındaki insanı alt etmek hakkında gelişir. Ölümcül Oyun, bir 'yeniden çevirim'. Çarpıcı senaryosu ve sürprizleri ile dikkat çeken 1972 tarihli ilk filmde, Laurence Olivier ve Michael Caine rol alıyordu. Caine'in bu filmde de tekrar yer bulması eğlence dozunu arttıran ve 72 tarihli filme selam çakan hoş bir ayrıntı olarak dikkat çekiyor.

sabriayes profile photo
sabriayes
brutal düzeyde oyunculuk performansı içeren, tek mekanda sinematik tiyatro. izlemesi gayet keyifli.. bi de bunun 1972'de cekilen ilk halini izlemek lazım.
1
over 1 year ago
starch profile photo
starch
Michael Caine'in, 35 yıl önceki çevriminde, genç adamın rolünü oynadığı, bir oyundan uyarlanmış tek mekan, (mekandan nefret ettim) zeki hamleleriyle insanı allak bullak eden bir film.
1
over 1 year ago
eskon profile photo
eskon
yandaki filmin künyesinde başka oyucular da yazıyor ama filmde sadece iki oyucu var: michael caine, jude law
0
almost 2 years ago
SoulArt profile photo
SoulArt
iki kişi arasında geçen, insanın sürekli aklıyla oynanan çılgın bir film :) hafif sapık... :)
0
2 years ago

Who liked Sleuth

Who wishlisted Sleuth

Shelves that Include Sleuth

Interesting content shared about Sleuth

^ Back to Top