Sliding Doors (1998) poster

Sliding Doors (1998)

Director
Country
UK
Runtime
99 minutes
ozlemglr Zamanlama, kader ve aşk üçgeni üzerine kurulu olan 'Sliding Doors', rastlantılar, zor verilen kararlar ve tekdüze yaşamların süregeldiği modern dünyada, sadece bir kaç saniyelik gecikmenin insan hayatını nasıl değiştirebileceğini anlatan bir film.

Philosophy profile photo
Philosophy
Fark etmediğimiz ne varsa bir şekilde bir nokta da kesişiyor demek ki.
0
6 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Olacakları engelleyemeyeceğimiz, dünyanın belli bir düzende işlediği fikrini müthiş anlatmış. ''bugün onla ayrılmasam ne olurdu?'' ''Bugün bir gerçeği öğrenmesem nasıl sonuçlanırdı?'' düşüncelerimizi açıklamış. Her işte bir hayır var derler. Öyle olmuş. Anlamlı bir film.^^
3
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Küçük ve önemsiz görünen şeylerin hayatımızda ne kadar büyük farklılık yaratabileceğini gösteren güzel bir filmdi. geri kalanıyla oldukça güzeldi.
4
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Gerçekten çok sağlam filmdi. Her işte bir hayır olduğunu ve bazen ne olursa olsun her şeye hamd edip yolumuza devam edtmemiz gerektiği mesajını çok güzel bir kurgu ve senaryorla vermiş. Oyunculuklar çok başarılıydı. Jeanne Tripplehorn gördüğüm en gıcık oyuncu oldu. The Lake House'dan sonra bana bu filmi önererek izlememi sağlayan ve romantik filmlere ısınmamı sağlayan burcst çok sağaolasın diğer önerilerini sabırsızlıkla bekliyorum.
5
over 1 year ago
burcst profile photo
burcst
çok sevdiğim bir film.birkaç kez izledim.öyle değil de böyle yapsaydım hayatım nasıl olurdu, ya da bunu değil diğerini seçseydim yine aynı kişi olur muydum gibi soruları hep sorarız ya,işte konusu tam olarak bu.bir kişiye ait 2 farklı hayatı aynı anda görüyorsunuz.herkese tavsiye ederim.
5
over 1 year ago

Who liked Sliding Doors

Who wishlisted Sliding Doors

Shelves that Include Sliding Doors

Interesting content shared about Sliding Doors

^ Back to Top