Snitch (2013) poster

Snitch (2013)

Tags
Action, Drama, Thriller
Director
Country
USA
Runtime
112 minutes

mtufan profile photo
mtufan
The rock oynamasaymış olurmuş. Hiç gereği yokmuş sadece şöhretinden faydalanmak istemişler başarmışlar. O olmasaydı 15 dk sonra kapatırdım.
0
6 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Kötü bir film değil fakat D.Johnson'ın da etkisiyle insan açınca büyük bir aksiyon bekliyor. Film daha çok dram türünde ilerliyor, finalde bi miktar aksiyon mevcut. Kötü değil fakat çok şey de vaad etmiyor.
0
almost 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
İşadamı John Matthews (Dwayne Johnson - Scorpion King), 18 yaşındaki oğlu Jason (Rafi Gavron; Inkheart) uyuşturucu dolu bir paketle yakalanıp, 10 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalınca yıkılmıştır. Politik ihtirasları olan savcı Joanne Keeghan’ın (Susan Saradon - Cloud Atlas, Thelma and Louise) çaresiz kalan Jason’a güzel bir teklifi vardır. Jason, uyuşturucunun kaynağını açıklarsa cezasında indirim yapılacaktır. John’un yapması gereken oğlu yerine bu suç örgütünü ortaya çıkarabileceğini savcı Joanne Keeghan’a kabul ettirmektir.

John, Malik’in (Micheal Kenneth Williams - Road, Gone Baby Gone) başında bulunduğu örgütün içine sızmaya karar verir. Bunu başarmak için de olayla hiç ilgisi olmayan bir insanın (John Bernthal - The Air I Breath) hayatını tehlikeye atması gerekecektir. İstemeden de olsa Meksika Karteli’nin başındaki ismi (Benjamin Bratt - Cat Woman) ortaya çıkaran John için zaten tehlikeli olan bu macera artık ölümcül bir şekil almaya başlayacaktır.
0
over 2 years ago

Who liked Snitch

Who wishlisted Snitch

Shelves that Include Snitch

Interesting content shared about Snitch

^ Back to Top