Son of Rambow (2007) poster

Son of Rambow (2007)

Director
Country
France
Runtime
96 minutes
mence Oldukça katı kurallara sahip Will Proudfoot, Plymouth Brethren mezhebinden bir aileye sahiptir. Daha küçük yaşta babası ölmüştür ve annesi tarafından büyütülmektedir, fakat Will’in oyun oynamasına veya herhangi bir şekilde eğlenmesine izin vermezler. Buna rağmen okulunda en yaramaz ve haşarı öğrenci Lee ile tanışır. Birlikte film izlerken Rambo’nun ilk çıkan filmi olan “İlk Kan” filminden fazlasıyla etkilenen Lee kendisine bir aksiyon filmi çekmek ister. Will Lee’ye göre çok sakin ve biraz da saf bir çocuktur. Hiç sorgu sual etmeden Lee’nin bu isteği için yardım etmeye hazırdır. Will çok yaratıcı bir çocuktur ve Lee’de yaramaz olmasına rağmen oldukça zekidir. Bu iki harika çocuk bir araya geldiklerinde harikalar yaratabilirler. BBC isimli kanal bir kısa film yarışması düzenlemektedir ve bu yarışmayı kazanmak için herşeyi yapmaya hazırlar. Farklı durumlarda arkadaş olmakla alakası bile olmayacak bu iki çocuk kısa sürede dostluklarını pekiştirip işe koyulurlar.

yahsiii07 profile photo
yahsiii07
Başlarda biraz sıkıcı olsa da sonlara doğru çok akıcı ve izlenebilir bir çocuk filmi. Çocukların iç dünyasını,hayal gücünü iyi yansıtıyor, beklediğimin üstünde çıktı. İki ufaklığın dostlukları ise görülmeye değerdi.
2
6 months ago
KLOTHO profile photo
KLOTHO
Sıcacık bir filmdi, sıkılmadan izledim Will'in defterinden bi tane de bende vardı ama ne yazık ki Lee gibi bir dosta sahip olamadım hiç. Severek izliyeceğiniz bir film canınız sıkkın olduğunda ilaç gibi gelicektir :)
2
6 months ago

Who liked Son of Rambow

Who wishlisted Son of Rambow

Shelves that Include Son of Rambow

Interesting content shared about Son of Rambow

^ Back to Top