Southpaw (2015) poster

Southpaw (2015)

Director
Country
USA
Runtime
124 minutes
Blacklion Billy Hope kariyerinin zirvesine çıkmak için çabalayan başarılı bir boksördür. Ailesinden yana da her şeyin yolunda gittiği kusursuza yakın bir hayat sürerken karısının trajik ölümüyle sarsılan Billy, kendini alkol ve uyuşturucu batağında bulur. Düştüğü deliğin en dip noktasıyla ise kızının velayetinin elinden alınması ve evini kaybetme ihtimalinin ortaya çıkmasıyla tanışır. Billy bu noktada eski bir boksör olan Tick ile buluşup ondan kendini eğitmesini ister. Tick genç adamı yalnızca boks alanında değil ruhsal anlamda da geliştirmeye çalışır. Billy üst seviyede profesyonel bir boksör olup hayallerini gerçekleştirmeye çalışırken kızını geri kazanmak için de mücadele edecektir. Yönetmenliğini başarılı yönetmen Antoine Fuqua'nın üstlendiği filmin senaryosu Sons of Anarchy dizisinin yaratıcısı Kurt Sutter'a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Rachel McAdams, Jake Gyllenhaal, Naomie Harris, 50 Cent ve Forest Whitaker gibi yıldız isimler bulunuyor.

slymndgn profile photo
slymndgn
Sonunu tahmin edebileceğiniz senaryo olarak basit bir filmdi ama filmin hakkını yemiycem beğendim diyebilirim akıp gitti zaman kaybı olduğunu düşünmüyorum izlediğime pişman olmadım..
1
3 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Hikaye tanıdık olsa da oyunculuğun sizi koltuğunuza çivileyeceği kesin. Mükemmeli bir film, sonuna kadar heyecanını korudu.
1
4 months ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Cinderella Man tarzında. Bazı filmlerin sonunu bildiğinizde hiçbir izleme isteğiniz kalmaz, bu filmin sonunu tahmin etmek hiç zor olmasa da kesinlikle kendini izletiyor zevkle.
0
4 months ago
efepoyraz06 profile photo
efepoyraz06
gayet başarılı bir film kesinlikle zaman kaybı olmaz tavsiyemdir..
0
7 months ago
zeftodeath profile photo
zeftodeath
when the sun rise, i wake up and chase my dreams i wont regret any of this coz i live my life like like i m a beast
0
9 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Çok iyiydi. Aile içi sıkıntıların kamera önüne aktarılmasıda güzeldi. Bu yüzden Russell Crowe un Cindirella Men filmini anımsattı. İzleyin.
0
9 months ago
asilzade profile photo
asilzade
her yeni filmde daha çok Jake Gyllenhaal hayranı oluyoruz sanırım.
4
10 months ago
Hamkon profile photo
Hamkon
senaryo basit ama oyunculuklar çok çok iyi
0
11 months ago
duyanolmaz profile photo
duyanolmaz
Filmi uzun zamandır erteliyordum ve o kadar üzüldüm ki beklettiğim için. O nasıl oyunculuktur. Jake Gyllenhaal resmen konuşturmuş oyunculuğunu. Rachel McAdams çok beğendiğim bi kadın kısa ama vurucuydu. sıkılmadan izledim. Benim gibi izlemeyen kaldıysa mutlaka izlesin
8
11 months ago
zizel profile photo
zizel
Dibe vurmak neymiş gösteren bir film...
2
12 months ago
xavalon profile photo
xavalon
Jake Gyllenhaal her rolün üstesinden geliyor. Yanına birde Forest Whitaker'ı koydun mu film gayet izlenir ve keyifli oluyor. İzlenmeli.
3
12 months ago
mistafa profile photo
mistafa
mükemmel oyunculuklar, yürekleri sızlatan sahneler, mükemmel bir film.. mutlaka izlenmesi gereken bir film
2
1 year ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Biraz arabesk bir film olsa da izlettiriyor kendini.
0
1 year ago
scrscream profile photo
scrscream
Oldukça güzeldi baştan sona kadar sıkılmadan bağlıyor kendine.Mendilleri alın lazım olabilir.
1
1 year ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
tabiki bi cindirellaman değil ama yinede güzel.. izlenir 10/7.5
0
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Harika bir intikam, mükemmel bir geri dönüş filmi. Hangisiyle kategorize etmek daha doğru emin olamadım. Oyunculuklar da bir o kadar güzel zaten Jake tek başına sürüklüyor filmi, küçük kızının oyunculuğunu da çok beğendim. Biraz da spor filmlerinden ya da bokstan hoşlanıyorsanız son yarım saati belki de soluksuz izleyebilirsiniz.
5
1 year ago
Emrex profile photo
Emrex
Muhteşem oyunculuk. Dolayısıyla yüreğinizin çokça sızlayacağı sahneler mevcut. Bi seyredin derim :)
6
1 year ago
eminuk profile photo
eminuk
Konu ve işleniş itibariyle benzersiz bir film değil. Ancak oyunculuk dersek, orada hakkını vermek lazım. Tempo olarak bol bol iniş ve çıkışları var ve ikisi arasındaki denge iyi korunmuş. Ne çok sıkıyor ne de fazla aksiyonla kafa şişiriyor. Kısacasi sevdim filmi.
2
1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
Baba kız ilişkisini anlatan filmler sanırım beni gereğinden fazla etkiliyor... sanırım bu yüzden ekstradan beğendim filmi... Jake Gyllenhaal yine hakkını vermiş rolünün... eminem eşliğinde ring ve soyunma odası görüntüleri ayrı bir tat katmış... beğendim tavsiye ederim...
1
1 year ago
FragmanTV profile photo

Who liked Southpaw

Who wishlisted Southpaw

Shelves that Include Southpaw

Interesting content shared about Southpaw

^ Back to Top