Space Jam (1996) poster

Space Jam (1996)

Director
Country
USA
Runtime
88 minutes
KerseL Charles Barkley ve Patrick Ewing gibi NBA yıldızlarının yeteneklerini ele geçiren kötü yaratıklarla Looney Tunes kahramanları bir basketbol maçında karşı karşıya gelirler. Kahramanlarımız ünlü NBA oyuncusu Michael Jordan'dan yardım isterler. Dünyanın hatta evrenin bu en büyük basketbol devinin yardımıyla bakalım bu maçı alabilecekler mi? Bugs Bunny, bu yeni ve pahalı macerasında Nerdluck'lara karşı bir maçta mücadele etmek için dostlarını biraraya topluyor. Nerdluck'lar, dünyaya uzaydan gelmiş olan garip yaratıklar ve ele başları Swackhammer karanlık düşüncelere sahip. Swackhammer'ın amacı, Looney Tune'ları, kendi eski yerleşim merkezleri olan Moron dağına yollayarak dünyada egemenlik kurmak.. Bu yarı çizgi/yarı gerçek filmde Bugs Bunny ve NBA'li arkadaşlarının Nerdluck'lara karşı olan mücadelesini izliyoruz. Özellikle basket karşılaşması sahnelerinin heyecanıyla dikkat çeken yapımda Michael Jordan ve Stan Podolak başrolleri paylaşıyorlar.

IlayDE profile photo
IlayDE
O yıllar için gayet başarılı animasyon sahneleri var. Jordan'ın oyunculuk deneyimi olmadığını düşünmek lazım. Birde diğer NBA yıldızlarına öncülük etti. Shaq peşinden geldi. Kısaca, dönüşünden daha kötü değildi tekrar basketbola....
2
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Günümüz şartlarında çocukken aldığım zevki almayacağımı düşünerek açtım fakat muhteşem bir film. Başta zaten basketbolun ilahı Jordan'ın olması ona bakmak, top sürüşünü izlemek bile yetiyor. Onun yanında çocukken tanımadığım Patrick Ewing, Charles Barkley, Larry Bird vs gibi tarihe adını kazımış efsane oyuncu da mevcut. Looney Tunes karakterlerini zaten bilmeyen yok :) çok keyifli bir film. 15 yıl öncede öyleydi hala da öyle.
2
almost 2 years ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
:) çocuklar zor durumda :) Michael jordan lazım :)
0
2 years ago

Who liked Space Jam

Who wishlisted Space Jam

Shelves that Include Space Jam

Interesting content shared about Space Jam

^ Back to Top