Spectre (2015) poster

Spectre (2015)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
148 minutes
KerseL Geçmişinden gelen şifreli bir mesajla araştırmalara başlayacak olan Bond, bu araştırma sonucunda son derece gizli ve ölümcül bir örgütün izlerine rastlayacaktır. Bond bir yandan teşkilatına yapılan politik saldırılarla mücadele ederken, bir yandan da Spectre'nin arkasındaki gizemi çözmeye çalışacaktır.

Emrex profile photo
Emrex
Yine daha önce seyrettiğim ama seyrettiğimi hatırlamadığım bir Bond filmi.
1
2 months ago
eskon profile photo
eskon
Skyfall'a göre kötü.
1
4 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Daniel Craig'li bond filmlerinin en vasatıydı. Uzun süresi çok fazla sıktı ki ne uzun filmler izledim. Girişiyle etkiledi ancak devamı vasattı. Tek beğendiğim sahne Bondun Dave Bautistadan yediği sağlam dayak oldu. Ayrıca Waltz'ında öylesine bir enkazdan kurtulup bir helikopter düşüşünde yakalanmasıda çok ama çok saçmaydı. Filmi büyük isimler bile kurtaramamış. Daniel gerçekten zoraki oynamış.
0
6 months ago
efefikri profile photo
efefikri
Harika bir film olmuş devamının geleceğinide görmek beni heyecanlandırdı.
0
8 months ago
burcst profile photo
burcst
İlk kez bir Bond filmi izledim, sevgili arkadaşlarım sağolsun :) Aksiyona alerjim var, genelde çok sıkılırım,yarısına gelmeden kapatır giderim ama bunu sevdim, güzeldi.Bond cool adammış ;)
9
9 months ago
digigirl profile photo
digigirl
James Bond benim için Sean Connery ile vardır,tabii seriye hürmetten bütün seri kaçırılmadan izlenir ama Daniel Craig i sindirememiş biri olarak son 4 bölümü James bond filmi gibi değilde casus aksiyon filmi gibi seyrederdim.Spectre işte tam da ilk James Bond filmlerine ince ince dönüşler ve göndermeler yapıyor,bunu yapınca benden +1 i her koşulda alıyor.Gerek kurgu ,gerek renk ,gerek mekanlar ve eski stil kıyafetler herşey ile bi nostalji yapıyoruz! zaman bu kadar hızla ilerlerken böyle eski stile dönmek tat vermeyebilir bazılarına zayıf bulurlar,aksiyon azdır,bunların hepsine hak veririm ama ben keyifli bir James Bond izledim ,uzun zaman sonra.(Daniel zorlama oynuyor bu arada bıkmış adam belli ;)
4
9 months ago
Dragovich32 profile photo
Dragovich32
Ağır havasını sevdiğim Bond filmlerinden. Daniel Craig'lı Bond serisinde en az sevdiğim film olsa da izlenilebilir.
0
9 months ago
zeftodeath profile photo
zeftodeath
ya güzel olabilirdi film aslında ama ağır bi hava katıcaz diye çok batırmışlar. örneğin şekil konuşuyoruz sanıyolar ama anlamıyoruz biz muhabbeti ve bu aşırı yani.
0
9 months ago
buketaktas profile photo
buketaktas
biraz yapay olsa da uzunluğu gözü hiç batmadı , filmden çıkınca saate bakınca şaşırdım hatta.. SAM SMITH harikaydı
1
11 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Uzun süresi dışında oldukça beğendim. Starring diye lanse edilip baş karakterden sonra ikinci sırada ismi çıkan Christoph Waltz'un filmin çok az bir kısmında görünmesi saçmalık olsada Skyfall'dan daha fazla ama Casino Royale'den daha az beğendiğim bir film oldu.
5
12 months ago
untildawn profile photo
untildawn
Eski Bond filmlerini mumla aratıyor...
3
12 months ago
Peris profile photo
Peris
Daniel Craig'in rol aldığı bondlar arsında en kötüsü... Acilisindaki plan-sekans umut vericiydi ama film cok yapay... Ne aksiyonu ne de ask öğeleri ikna edici. Son filmde bir anda tum filmleri kapsiyan mitoloji yaratma cabasi ise sadece komik. Waltz bile olmamis....
2
12 months ago

Who liked Spectre

Who wishlisted Spectre

Shelves that Include Spectre

Interesting content shared about Spectre

^ Back to Top