Speed 2: Cruise Control (1997) poster

Speed 2: Cruise Control (1997)

Director
Country
USA
Runtime
121 minutes
KerseL Hız Tuzağı'nın devamı olan bu heyecan dolu macerada can yeleklerinize sıkı sıkı sarılın. Sandra Bullock, onu yıldızlaştıran Annie Porter rolü ile tekrar karşınızda, ve erkek arkadaşı (Jason Patric) ile Karayipler'de dünyanın en lüks seyahat gemisi ile tatile çıkar. Ama keyifli tatilleri, çılgın bir bilgisayar dahisinin (Willem Dafoe) gemiyi ele geçirmesi ve kendini yok etme rotasına oturtması ile son bulur. Sınır tanımaz yönetmen Jan De Bont (Speed, Twister) ile nefes kesen bir macera olan Hız Tuzağı 2, dalgaları aşarak maksimum hızda ilerliyor.

Trailer not available.

Lioness profile photo
Lioness
Seviyorum bu kadını ya :) Jason Patric de felan değil yakışıyolar tamam da ne bilim benim gözlerim hep Jack'i (Keanu Reeves) arada ^^
0
over 1 year ago
starch profile photo
starch
Bir keresinde KanalD, bu filmi yayınladı. İnanmazsınız, 2 saatlik filmi, aralarına reklam da koyarak 45 dakikada oynatıp bitirdiler. Gerçekten adına yaraşır hızlı bir gösterim olmuştu. Hızına yetişemedik. :)
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
ilk filmde otobüstü.bu filmde gemi..
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Erkek arkadaşıyla Karayip Adaları tatiline çıkan Annie Porter deli bir dahinin gemilerini ele geçirmesi sonucu artık hem dev dalgalar, hem de çılgın dahi ve ekibine karşı savaşmalıdır.
0
over 2 years ago

Who liked Speed 2: Cruise Control

Who wishlisted Speed 2: Cruise Control

Shelves that Include Speed 2: Cruise Control

Interesting content shared about Speed 2: Cruise Control

^ Back to Top