Spider-Man 3 (2007) poster

Spider-Man 3 (2007)

Director
Country
USA
Runtime
139 minutes
cinemarty Peter Parker ya da Örümcek Adam, bir kez daha izleyicisi ile buluşuyor. Her ne kadar nihayet hayatını bir düzen üzerine kurmuş olsa da Peter Parker özel hayatı bir yanda, Örümcek Adam kimliği diğer yanda yaşarken zorlanır. Örümcek Adam olmanın en temel tehlikesi ise her an nerede geleceğini kestiremediği tehlikeler ile kuşatılmış olma ihtimalidir. Bu sırada Peter’ın rahatsız edici bir kibri çıkar ortaya. Sevenleri bu durumdan olumsuz etkilenirler. Sadece üzülmek açısından değil, onun sırf bu özelliğinden ötürü Venom ile Kum Adam’ın saldırılarına kulak asmayarak ailesini ve tüm sevdiklerini farkında olmadan tehlikeye atacaktır.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Yılına göre görsel olarak zayıf buldum filmi. Efektler olayın çok dışında görünüyor. Onun dışında en büyük handikapı çok düşman yapalım kalabalık olsun diyip Venom'u harcamışlar resmen. filmin seyir zevkini düşürdü benim için. Çok hayranı olmadığım bir karakter zaten. İlk iki filmin birazcık altında bulsam da bu handikaplar yüzünden yine de izlenir bir film. Venom'u beğendim kolay harcansa da. Orta şeker bir süper kahraman filmi bana kalırsa. 4,5/10
2
5 months ago
Brook profile photo
Brook
Benim sevmem için Marvel olması yetiyor zaten ama Örümcek Adam'ın yeri hep başkaydı. Özellikle serinin bu filminde 3 düşmanı ve de zaman zaman kendisinin de kendi düşmanı olması durumu ilgi çekiciydi. Tabi filmin seyrinde sonuna doğru bir çok şey değişip durdu ve güzel bir finalle de bitti bence. Bu durum değişkenlikleri akıcılığını arttırmış filmin. Aksiyon dolu harika bir Marvel filmiydi.
5
8 months ago
KerseL profile photo
KerseL
İlk 2 filme göre daha karanlık olan filmin en büyük handikapı, Venom gibi bi düşman başlı başına yetecekken Spider-Man'ın 3 düşmanla birden savaşması.

Ama herşeye rağmen görsel şöleni, heyecanı ve aksiyonu had safhadaydı.Sıkı bir Spidey hayranı olarak tatmin olduğumu söyleyebilirim
2
10 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
örümcek adam serisinin son filmi ve en karanlık filmi diyebiliriz , diğer filmler gibi bu filmde güzel .
0
over 2 years ago

Who liked Spider-Man 3

Who wishlisted Spider-Man 3

Shelves that Include Spider-Man 3

Interesting content shared about Spider-Man 3

^ Back to Top