Spy (2015) poster

Spy (2015)

Director
Country
USA
Runtime
119 minutes
TME Susan Cooper (Melissa McCarthy) masa başı çalışan alçakgönüllü bir CIA analisti, aynı zamanda en tehlikeli görevlerin ardındaki duyulmamış kahramandır. Ancak partneri (Jude Law) ve diğer gözde ajan (Jason Statham) deşifre olunca, öldürücü silah tüccarlarının dünyasına sızmak ve dünya çapında bir felaketi önlemek için gönüllü olur. Yazar - Yönetmen Paul Feig, “Ben ajan filmlerinin büyük bir hayranıyım ve bu alanda bir aksiyon komedi yaratmak istedim. Komedi karakterlerden geliyor. Filmde çok özgün bir aksiyon mevcut. Bir ajan filmi kadar ağır ancak aynı zamanda olabildiği kadar komik olmasını istedik.” diyor.

pembekelebek profile photo
pembekelebek
çok eğlenceli ve oldukça güzel bir film.. özellikle jason statham ile jude law çok tatlıydı :)
2
1 month ago
Lioness profile photo
Lioness
Finalde nasıl kahkaha atmışsam annem duydu öteki odadan.. Bu ara izlediğim en sağlam komedi filmiydi. Gerçi başlarda biraz tempo düşüktü ama çok ama çok iyi topladı :)
3
6 months ago
Dancer profile photo
Dancer
hayatimda izledigim en komik filmlerden biriydi !! istedigi kadar acik icerikli ya da ayip sozler kullanilsin bence cok basarili. yenilikleri seven biriyim ve jason statham i komedi filminde gorunce cok sasirdim ve bayildim ! aksiyon filmlerinin krali olup komedi filminde bile basarili olmak kolay degildir sadece biraz RESPECT !

SAYGILARIMLA
0
7 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Yorumları okuyunca beklentiyi minimumda tutarak izlemiş olmama rağmen,giriş sahnesi güzel fakat sonrası... Afiş,fragman,oyuncu seçimi hepsi çok başarılı ama ya film?Keşke böyle bir filmde oynayamayı kabul etmeseydiler,Jason ve Jude adına üzüldüm.
0
1 year ago
Mouge profile photo
Mouge
Malesef sakarlık, kusmuk ve bel atlı esprilerinden yuruyen bir komedi filmi. Zamanınıza yazık. Jude Law ne işin vardı bu filmde :(
0
1 year ago
scrscream profile photo
scrscream
Uzak durun zamanınıza yazık.Harcamışlar jason'ı..illahi izlicem deseniz aileye göre değil.
3
1 year ago
Dileks profile photo
Dileks
Zamanınıza yazık.
2
1 year ago
Sefa profile photo
Sefa
Melissa McCarthy bu kadın muhteşem :D çoğu filminde çok güldüm. Jason Stathamı hiç bu kadar komik görmedim çok güldüm bu filmde :D Aksiyon komedi her şey dozundaydı gülmek istiyenler izlesin bu arada Jude Law da çok iyiydi.
1
1 year ago
futursuz profile photo
futursuz
Melissa McCarthy'nin oyunculuğuna diyecek söz yok sinemada izlediğim ve çok beğendiğim bir film kaçırmayın derim :D
0
1 year ago
springwhite profile photo
springwhite
Gayet başarılı bir ajan komedisi olmuş. Olumsuz eleştiri yapanlar filmin turunun komedi olduğunu gormeyip bir 007 yada görevimiz tehlike tarzında bir film beklemisler sanırım
2
1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
Afişteki aktörlere aldanip beklentim yükseldi ama filmin neredeyse tamamında Teyzem oynayınca biraz hayal kırıklığına uğradım. vakit geçirmelik olmaktan öteye gidememis bence.
1
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Statham dışında pek de izlemeye değer bişey göremedim filmde. Sürekli iğrenç espriler üstünden gidiyor Miranda Hart da özellikle itici biri aranarak seçilmiş galiba. Boş vakitte belki izlenebilir fakat beklentimin çok çok altında kaldı. 4/10
4
over 1 year ago
zizel profile photo
zizel
Herhalde en çok zorlanan oyuncu Jason idi. Hem tuhaf konuşup hem de o ciddi tavrı bozmaması... Oyuncular iyi senaryo iyiydi. Senaryoda bazı Şeyler tahmin edilebiliyordu ama sonu kesinlikle buna dahil değil :) iyi seyirler...
0
over 1 year ago
damla. profile photo
damla.
İzlerken çok keyif aldım. Hatta o kadar keyif aldım ki ajan olasım var :D :D aksiyonu bol, komedisi bol her şeyden bol bol müthiş :)
1
over 1 year ago
ImpLosioN profile photo
ImpLosioN
Ya o değil de, jason dan ne istemişler :D
0
over 1 year ago
friendsfreak1212 profile photo
friendsfreak1212
Bunu izleyip bu tarz bir film arayanlara yine Melissa McCarthy'nin bu sefer Sandra Bullock ile oynadığı The Heat filmini öneririm.
0
over 1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
Jason olduğu sahneler çok güzeldi. Kesinlikle eğlenebileceğiniz bir film.
0
over 1 year ago
ZEYOVIC profile photo
ZEYOVIC
Filmin son sahnesine kadar gülmekten böbreklerimi ağrıtan bi film.
0
over 1 year ago
vapaamies profile photo
vapaamies
Melissa McCarthy'nin komedi türünü seven kitlenin beğenerek izleyeceği bir yapım. Sinemada izleyin diyemem ama evde DvD'den izleyerek ailecek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Sıkmıyor fakat ikili diyalogları fazla. Görsel açıdan'da pek iyi efektlere sahip olmasa da, Jason ve Jude Law'ın komedisi için izlemenizi öneririm. Özellikle Jude Law'ı ajan olarak izleyince bu adamdan iyi James Bond olurmuş diyesim geldi.
1
over 1 year ago
Oznurr profile photo
Oznurr
İnanılmaz eğlenceli, aşırı komik bir film. Saran bir senaryo. Keyfinizi yerine getirir net.
0
over 1 year ago

Who liked Spy

Who wishlisted Spy

Shelves that Include Spy

Interesting content shared about Spy

^ Back to Top