St. Vincent (2014) poster

St. Vincent (2014)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
102 minutes
PalavraUstuAzSinema Bekar bir anne olan Maggie, 12 yaşındaki oğlu Oliver ile Brooklyn’deki yeni evlerine taşınır. Çalıştığı hastanede uzun saatler mesai yapmak zorunda kalan Maggie’nin oğlunu komşusu Vincent’a emanet etmekten başka şansı kalmaz. Fakat Vincent, alkole ve kumara düşkünlüğü ile bilinen emekli, huysuz bir adamdır. Günler geçtikçe Vincent ve Oliver arasında sıra dışı bir ilişki doğar, zira Vincent striptiz barlar ya da at yarışları gibi günlük aktivitelerine Oliver’ı da dahil eder! Vincent bu genç adamın ‘büyümesine’ yardımcı olurken Oliver da Vincent’ta kimsenin görmediği bir tarafı ortaya çıkartacaktır..

lews profile photo
lews
Bill fuckin! MURRAY'le eğlendirip hüzünlendiren sıcak bir film ,samimi oyuncular sıkılmadan izleyebilirsiniz.
0
10 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Ne kahkahalar attıran ne de hüngür hüngür ağlatan bir film. Onun yerine ikisi de güzel ayarlanmış keyifle izlenicek bir yapım. 7,5/10
0
almost 2 years ago
gangrel profile photo
gangrel
eh işte öylesine ama bill murray tabi yeri ayrı bizde...
0
almost 2 years ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Çekirdeklik film, Konu sıradan, Temposu fena değil... Çok bir şey önermiyor, hayatınızı değiştirmeyecek ama , Bill Murray oldukça başarılı, Hamile Stripper rolünde Naomi Watts'ı da beğendim. Aileyle ( ortalama üstü bir türk ailesi desek yine de fena olmaz :) rahatlıkla izlenebilecek bir film. Tadında bitiyor, popcorn ve ıhlamurla iyi gidiyor...
1
almost 2 years ago
CagoTR profile photo
CagoTR
Özellikle oyunculuklar çok iyidi. Bill Murray altın küreye aday olabildi bu da başarı onun için tabi rakiplerinden biri Michael Keaton'un Birdman'deki performansı olmasaydı Bill Murray'nin almasını isterdim.
1
almost 2 years ago
Peris profile photo
Peris
klasik hikaye, sıradışı karakterler :)
0
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
Filmi bu sitede ilk izleyen ve yorum yapan olmam ilginç :) Gercekten son zamanlarda izlediğim iyi filmlerden biri kesinlikle tavsiye ederim .
1
almost 2 years ago

Who liked St. Vincent

Who wishlisted St. Vincent

Shelves that Include St. Vincent

Interesting content shared about St. Vincent

^ Back to Top